Roksana Gac z Projekt Lady dokonała coming outu

i

Autor: Akpa/Gałązka

Miłość kwitnie!

Roksana Gac z "Projekt Lady" dokonała coming outu. Kobiety splotły się w namiętnym uścisku

2022-08-03 12:45

Roksana Gac (27 l.) pod okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan (44 l.) opanowała trudną sztukę bycia prawdziwą damą. 22-letnia wówczas Roksana, choć nie miała łatwego startu w życiu, skorzystała z udzielonych jej podczas drugiej edycji programu "Projekt Lady" porad i rozkwitła, również jako influencerka. Teraz pochwaliła się także nowym związkiem! Tak wygląda dziewczyna Roksany Gac. Splotły się w namiętnym uścisku!

Roksana Gac z "Projekt Lady" pokazała dziewczynę. Są w związku!

Roksana Gac była uczestniczką drugiej edycji programu "Projekt Lady". W Pałacu w Radziejowicach pod czujnym okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan Roksana miała okazję nabrać ogłady oraz stać się prawdziwą damą! Gac na tyle ujęła widzów show, że udało się jej zostać zwyciężczynią tej edycji. 

Dzięki udziałowi w "Projekt Lady" Roksana Gac rozwinęła karierę w marketingu internetowym, stając się znaną w Szczecinie i nie tylko influencerką. Teraz dołączyła do grona takich sław, jak aktorka Helena Urbańska, czy dziennikarka TVN, Marta Warchoł, oraz autorka hitów TVP, Joanna Bałasz, które pochwaliły się swoimi związkami z... kobietami! 

Podobnie jak córka Michała Wiśniewskiego oraz Ani Świątczak, Etiennette, pokazała w sieci gorące zdjęcie ze swoją partnerką! Panie bez skrępowania wymieniały czułości na fotografiach, które Roksana Gac opublikowała na swoim koncie na Instagramie. Tym samym uczestniczka II edycji "Projektu Lady" dokonała publicznego "coming outu"!

Zdjęcie opatrzyła jedynie hasztagami "z moją dziewczyną" oraz popularnym hasłem ruchu LGBT "miłość to miłość". Posypały się gratulacje od fanów, którzy razem z Roksaną Gac cieszyli się jej szczęściem. Gratulujemy i dołączamy do życzeń! To wymagało odwagi.

Dobrze widzieć Cię szczęśliwą! ❤ powodzenia dziewczyny ? - na zdjęcie zareagowali i fani, życząc obu Paniom dużo miłości i szczęścia.

Tak coś czułam! Dużo miłości ❤️❤️❤️❤️❤️ - oj, chyba byli i tacy, co już wcześniej podejrzewali, że Roksana Gac jest szczęśliwie zakochana! Dołączamy do życzeń.

Jak wyglądały najgłośniejsze coming outy znanych polskich gwiazd? Zobaczcie sami w naszej galerii zdjęć poniżej!

Wróżbita Maciej dokonał coming out-u
Sonda
Pamiętasz Roksanę Gac z "Projektu Lady"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany