Roksana Węgiel w za dużych butach. Ale jej się oberwało! Taka młoda, a już haluksy ma

i

Autor: AKPA, instagram/@roxie_wegiel Roksana Węgiel w za dużych butach. Ale jej się oberwało! "Taka młoda, a już haluksy ma"

Mamy zdjęcie

Roksana Węgiel w za dużych butach. Ale jej się oberwało! "Taka młoda, a już haluksy ma"

2022-12-28 15:55

Roksana Węgiel (17 l.) dodała nowe zdjęcie i... nieźle oberwała. Internauci otwarcie skrytykowali jej strój, a największe emocje wzbudziły buty i stopy wokalistki. Roxie Węgiel dostało się za zbyt duże szpilki, a jeden z komentujących grzmiał: "Taka młoda, a już haluksy ma"!

Po spektakularnym sukcesie na Eurowizji Junior 2018 Roksana Węgiel stała się jedną z pierwszoligowych polskich gwiazd oraz idolką nastolatek. Młoda wokalistka spotyka się jednak nie tylko z zachwytami nad swoją twórczością. Spora część internautów otwarcie krytykuje jej wizerunek, wokół którego narasta coraz więcej kontrowersji. Co niektórzy zauważają m.in., że stylizacje Roxie Węgiel są zbyt wyzywające i nieadekwatne do jej wieku, inni z kolei sugerują, że jej eksperymenty z wizerunkiem obejmują nie tylko różnorodne makijaże, fryzury czy kolory włosów, ale również... operacje

Roksana Węgiel w ogniu krytyki. Burza pod nowym zdjęciem wokalistki. Poszło o... buty

Na instagramowym profilu Roksany Węgiel pojawił się wpis, w treści którego nastolatka złożyła swoim fanom krótkie życzenia świąteczne. Ilustrowało go zdjęcie młodej wokalistki. Roxie zapozowała w sukience mini z odkrytymi ramionami i głębokim dekolcie oraz szpilkach. Uwagę internautów przykuły głównie właśnie te ostatnie - wszystko ze względu na ich rozmiar. 

"Buty to chyba trochę za duże" - śmiał się jeden z komentujących. "Taka młoda, a już haluksy ma. Powinna częściej chodzić w szpilkach" - grzmiał kolejny internauta, na podstawie zdjęcia twierdząc, że Roxie Węgiel zmaga się z wadliwym ustawieniem dużych palców stóp. Co niektórzy sugerowali także, że przesadziła ze stylizacją, w której śpiewała kolędy. "Wstydziłabyś się" - burzyła się internautka. 

Nie zabrakło jednak także zachwytów i komplementów ze strony fanów Roxie. "Idealna jesteś", "Super jesteś", "Piękna", "Cudowna" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Sonda
Jak oceniasz nowy wizerunek Roksany Węgiel?
Nasi Partnerzy polecają