"Rolnik szuka żony". Marta Paszkin pokazała piękne zdjęcie w ciąży. Znamy datę porodu

2023-12-09 15:18

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" spodziewa się trzeciego dziecka. Właśnie pokazała na Instagramie najnowsze zdjęcia, na których prezentuje swój ciążowy brzuszek. Przy okazji zdradziła termin porodu. To już lada moment. Czy Marta Paszkin i Paweł Bodzianny są gotowi na narodziny córeczki? Para ma już nawet wybrane imię.

Marta Paszkin z Rolnik szuka żony zdradziła termin porodu.

i

Autor: Instagram/Marta Paszkin

Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pokazała piękne zdjęcie w ciąży. Znamy datę porodu

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w programie "Rolnik szuka żony". Między nimi szybko zaiskrzyło. Teraz oczekują trzeciego dziecka. Jakiś czas temu Marta zdradziła, że spodziewają się córeczki i mają dla niej już nawet wybrane imię. Jednak razem z Pawłem zdecydowali, że zdradzą je swoim fanom, kiedy maleństwo już się urodzi. A kiedy to się stanie? Do niedawna termin porodu Marty Paszkin był owiany tajemnicą. Jednak influencerka nie mogła już dłużej wytrzymać i zdradziła w swoim ostatnim poście, kiedy ma zaplanowaną datę narodzin trzeciego dziecka. Marta z "Rolnik szuka żony" zamieściła na Instagramie rolkę, na której prezentuje swoje ciążowe krągłości. Przy okazji wyjawiła datę porodu.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny wkrótce pod raz trzeci zostaną rodzicami

Uczestniczka programu regularnie publikuje zdjęcia, na których chwali się stale rosnącym brzuchem. Swoim ostatnim postem zaskoczyła fanów szczerym wyznaniem. ""Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem" (K. Hadley) - zacytowała na wstępie. "Moje trzecie serduszko przyjdzie na świat około... Walentynek. Czekam na ten najpiękniejszy prezent" - podsumowała Marta Paszkin.

Rolnik szuka żony. Artur złamał serce Sarze. Znajomi twierdzą, że ma już nową ukochaną
Nasi Partnerzy polecają