Tak królowa pieczarek wygląda bez makijażu!

i

Autor: AKPA/Gałązka

Co za piękność!

"Rolnik szuka żony". Tak "królowa pieczarek" wygląda bez makijażu! Można się zakochać

2022-12-16 16:51

Kamila Boś to uczestniczka 8. edycji "Rolnik szuka żony", która z uwagi na to, że prowadzi pieczarkarnię, otrzymała przydomek "królowa pieczarek". Piękna rolniczka szybko zachwyciła widzów swoją urodą. Nic dziwnego, że przyszło do niej ponad 500 listów! Teraz pokazała, jak prezentuje się bez makijażu.

Kamila Boś to uczestniczka 8. edycji "Rolnik szuka żony", która wraz z rodzicami prowadzi imponującą pieczarkarnię. Kobieta otrzymała ponad 500 listów od panów i pań (!) zainteresowanych poznaniem jej. Tym samym stała się jedną z najpopularniejszych bohaterek w historii tego show. "Królowa pieczarek" zaprosiła do swojego gospodarstwa Janka, Tomasza i Adama. Pod koniec sezonu wybrała ostatniego z kandydatów, ale tej dwójce nie udało się zbudować związku. Para rozstała się jeszcze przed finałem. Ostatnio media obiegła plotka, że Kamila ma się ku Stanisławowi, który również uczestniczył w 8. edycji "Rolnik szuka żony" i nie znalazł tam swojej drugiej połówki. Czy to prawda? Na razie zarówno Kamila, jak i Stanisław milczą na ten temat. 

Kamila Boś pokazała się bez makijażu! Zachwycająca uroda

Kamila Boś od razu zachwyciła widzów swoją urodą. Okazuje się, że kobieta wygląda świetnie zarówno w makijażu, jak i bez niego. Rolniczka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z siłowni. Widać na nim, że ma nienaganną, promienistą cerę!

- Dojazd na siłownię zajmuje mi teraz godzinę, ale nie rezygnuję jeszcze. Motywacja, oby do lutego - napisała.

Kamila już wcześniej pokazywała fanom, że nie stroni od aktywności fizycznej, ale najwyraźniej w drugim miesiącu przyszłego roku czekają ją ważne wydarzenie i chce wyglądać doskonale! Jak myślicie, o co chodzi? Szykuje się event, gala, a może wesele? Nie tak dawno rolniczka wzięła udział w gali Doskonałość Mody "Twojego Stylu". W 2022 roku zaliczyła też kilka imprez weselnych.

Kamila Boś bez makijażu

i

Autor: Instagram/@kamila.bos
Sonda
Obejrzysz świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony"?