Rusin komentuje bal TVN i wbija szpilę Rozenek

i

Autor: AKPA/Gałązka, AKPA

Spór trwa

Rusin komentuje bal TVN i wbija szpilę Rozenek: "Wiele kreacji wspaniałych, jedną przemilczmy"

2022-09-21 12:54

Kinga Rusin (51 l.) i Małgorzata Rozenek-Majdan (44 l.) nie pałają do siebie sympatią. Nic więc dziwnego, że kiedy tylko nadarza się okazja, z wielką przyjemnością wbijają sobie wzajemnie delikatne szpilki. Tym razem była prowadząca "Dzień dobry TVN" zabrała głos w sprawie kreacji na balu TVN. Jej celowe "przemilczenie" wywołało lawinę komentarzy.

Kinga Rusin, choć wycofała się z pracy w mediach i obecnie głównie podróżuje po świecie, to regularnie śledzi i komentuje nowiny z Polski. Tym razem dziennikarka postanowiła zabrać głos w sprawie niedawnego Balu Fundacji TVN. Udział w wydarzeniu wzięły największe gwiazdy stacji, a także wiele osobistości ze świata biznesu. Wśród zachwycających stylizacji, jedna wzbudzała ogromne emocje. Była to zaskakująca sukienko-zbroja Małgorzaty Rozenek-Majdan

Rozenek-Majdan broni swojej sukni z Balu Fundacji TVN

Po fali krytycznych komentarzy Małgorzata postanowiła zabrać głos. Na Instagramie zapewniała, że kreacja, którą przywdziała była bardzo wygodna i w jej typie.

- Oprócz tego ona wbrew pozorom jest bardzo mobilna i bardzo wygodna, bo Kasia jest artystką, która rozumie nie tylko sztukę, ale też sztukę użytkową. To moja ukochana stylizacja ever i sam krój dołu również był długo przemyślany. Tutaj każdy szczegół jest dopracowany - stwierdziła Rozenek-Majdan.

Kinga Rusin wbija szpilę Małgorzacie Rozenek-Majdan

Okazuje się, że kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan poruszyła nie tylko internautów, ale również... Kingę Rusin, która postanowiła ją "przemilczeć". Tym sposobem jej "pocisk" był jeszcze bardziej dotkliwy i pozostawiał spore pole dla wyobraźni.

Przeczytaj także: Spór Rusin i Rozenek-Majdan. "Kinga wciąż uważa Gosię za osobę próżną"

Kreacje na tegorocznym charytatywnym Balu TVN: wiele wspaniałych, jedną przemilczmy 😶. Ważniejsze są jednak wyniki: zebrano blisko 5 milionów na budowę Centrum Psychiatrii Dziecięcej! Niestety próżno szukać artykułów na ten temat, a to wielki sukces! Gratulacje dla Fundacji😘! Cieszę się, że choć nas nie było (zdjęcie z pamiątkowego albumu 😉), mamy swój mały wkład - napisała w sieci Kinga Rusin.

Wielki sukces Balu TVN - ile pieniędzy zebrano?

Na charytatywnym Balu TVN pojawiła się plejada gwiazd. Wspólnymi siłami udało się zebrać aż 5 milionów złotych na budowę Centrum Psychiatrii Dziecięcej. 

Sonda
Czekasz na powrót Kingi Rusin do TVN?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany