Kinga Rusin

i

Autor: Instagram @kingarusin

Wiadomo, co to za kraj

Rusin znów się przeprowadziła! "Nie bez przyczyny aplikowaliśmy o kilkuletnią wizę"

2022-12-08 19:19

Kinga Rusin (51 l.) opublikowała w sieci kolejny wpis, informując, gdzie aktualnie jest i gdzie przebywać zamierza. Malediwy jej się znudziły, przyszedł czas na Indie. "To wszystko zapowiada się tu ekscytująco. Nie bez przyczyny aplikowaliśmy o kilkuletnią wizę... Biznes, praca, smakowanie życia, abhyanga (masaże gorącymi olejkami), joga" - chwali się.

Kinga Rusin nie ma zamiaru wracać do Polski. Po chwilowej obecności w Australii, a później na Malediwach, przyszedł czas na azjatycki kraj. Dziennikarka poczyniła na Instagramie kolejny wpis, w którym poinformowała, że zatrzymała się w Indiach. Gdyby ktoś myślał, że to jedynie krótka podróż i chęć poznania tamtejszej kultury, jest w błędzie. Kinga Rusin i Marek Kujawa mają zamiar rozwinąć tam swój biznes.

Kinga Rusin znów się przeprowadziła! "Nie bez przyczyny aplikowaliśmy o kilkuletnią wizę"

Pierwsze z trzech zdjęć przedstawia Kingę Rusin pozującą na tle Taj Mahal. Od dziennikarki bije mnóstwo pozytywnej energii i wcale się nie dziwimy. Każdy byłby szczęśliwy, gdyby jego plany przedstawiały się następująco:

- Indie - nasz nowy „secret project”, a w zasadzie „projectS”. Nie bez przyczyny aplikowaliśmy o kilkuletnią wizę. Biznes, praca, smakowanie życia, abhyanga (masaże gorącymi olejkami), joga - to wszystko zapowiada się tu ekscytująco. Oczywiście, zamierzamy jeść - razem z moim „Maharadżą” - Indie po łyżeczce, raz na jakiś czas, inaczej dawka mogłaby okazać się zbyt intensywna - zaczęła.

Rusin nie ukrywa, że choć zrezygnowała z pracy w telewizji, nie jest bezrobotna. Zdalnie pracuje nad rozwojem kosmetycznej marki, a międzyczasie podróżuje i poznaje nowe osoby i ich kultury. Podczas publikacji ujęć z Indii nie zapomniała pochwalić się, jaką furorę na miejscowych zrobiły jej pomarańczowe spodnie.

- Ostatni krzyk mody z Europy - moje neonowe spodnie parachute znalazły pod Taj Mahal uznanie. „Tłumy rozstąpiły się”, żebyśmy ja i moje spodnie, mieli dobry kadr do pamiątkowego zdjęcia - żartowała.

Zazdrościcie jej takiego życia? Warto dodać jednak, że choć Rusin zrezygnowała z pracy w telewizji, nie jest bezrobotna. Zdalnie pracuje nad rozwojem kosmetycznej marki, a międzyczasie podróżuje i poznaje nowe osoby i ich kultury. W zeszłym roku zatrzymała się w Kostaryce, gdzie za wynajem bajecznej nieruchomości płaciła fortunę.

Sonda
Chciałbyś, żeby Kinga Rusin wróciła do telewizji?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany