Szczęki opadają

Schorowany Michał Figurski wraca do telewizji. Wygląd prezentera szokuje!

2023-08-04 11:17

Michał Figurski osiem lat temu otarł się o śmierć. Pełen pasji dziennikarz bardzo ceniony przez widzów dostał wylewu i był utrzymywany w śpiączce farmakologicznej. Lekarze robili, co mogli, ale rokowania nie były dobre. Na szczęście Michał Figurski przeżył, ale pełnej sprawności nie odzyskał. Jeździł na wózku inwalidzkim, a teraz wspiera się laską. Mimo to schorowany Michał Figurski wraca do telewizji Polsat! Jego wygląd wiele osób ciągle szokuje.

Michał Figurski po wylewie wraca do Polsatu. Podjął się wyzwania, wyglądał wręcz szokująco dobrze

Michał Figurski w 2015 roku dostał wylewu. 42-letni wówczas dziennikarz radiowy i telewizyjny na długo trafił do szpitala. Już na początku czerwca informowaliśmy, że Michał Figurski po kilku latach przerwy powraca do telewizji Polsat. Dziennikarz poprowadzi program z gatunku bikini reality "Temptation Island". Po imprezie z okazji jesiennej ramówki Polsatu nie ma już co do tego żadnych wątpliwości. Ciągle schorowany dziennikarz pojawił się wśród innych gwiazd stacji. Widać, że nie jest tak sprawny, jak przed wylewem, ale i tak byliśmy pozytywnie zaskoczeni. Po tym, co przeszedł, wyglądał naprawdę dobrze. Wręcz szokująco dobrze, co nas bardzo ucieszyło. Mimo że Michał Figurski cały czas wspomaga się laską, to postanowił podjąć ambitnego wyzwania. - To było pokonywanie lęku. (...) Człowiek z niepełnosprawnością, po udarze, najczęściej jest zamknięty w czterech ścianach. (...) A tu nagle wpadasz w kompletny science fiction. Na każdym kroku wszystko jest trudne - wyznał dziennikarz w rozmowie z portalem Plotek.pl. 

Impreza z okazji jesiennej ramówki Polsatu: Doda skradła show, Joanna Kurowska zadała szyku, a Karolina Szostak przykuła uwagę

Podczas imprezy z okazji nowej ramówki Polsatu obok Michała Figurskiego pojawiło się wiele innych gwiazd stacji. Naszą uwagę przykuła odmieniona zawsze piękna Karolina Szostak, która wcześniej schudła 30 kilogramów, a teraz chyba znów jest jej nieco więcej. Na imprezie szyku zadały także Joanna Kurowska i jej córka Zofia Świątkiewicz. Oczywiście nie zabrakło także Dody, która jak zwykle wywołała wielkie zamieszanie. Tym razem piosenkarka ubrała się w... tytuł swojego programu. Fani doszukiwali się podobieństw Dody do pirata, nurka, a nawet więźnia. Zresztą mniejsza o podobieństwa - cel został osiągnięty. Podczas imprezy z okazji jesiennej ramówki telewizji Polsat to właśnie Doda skradła show. 

W naszej galerii prezentujemy, jak się zmieniał Michał Figurski i jak teraz wygląda

Michał Figurski: Wygrał walkę z chorobą i znów cieszy się seksem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany