Z ostatniej chwili! Sekcja zwłok Gabriela Seweryna. Przełomowe informacje z prokuratury!

2023-11-29 16:09

Gabriel Seweryn nie żyje. Popularny projektant i uczestnik show "Królowe życia" zmarł w szpitalu w Głogowie we wtorek, 28 listopada. Tuż przed śmiercią celebryty w sieci pojawiło się wstrząsające nagranie, na którym widać, jak celebryta prosi o pomoc. W sprawie śmierci Gabriela Seweryna wpłynęło już zawiadomienie do prokuratury. Sama Prokuratury Okręgowej w Legnicy zabrała już głos. Jak podaje Radio ZET, zlecona została już sekcja zwłok Gabriela Seweryna.

Jak umarł Gabriel Seweryn z Królowych życia? Zaczęło się kilka miesięcy wcześniej! Ujawniamy szokujące fakty

i

Autor: Instagram; Gabriel Seweryn Jak umarł Gabriel Seweryn z "Królowych życia"? Zaczęło się kilka miesięcy wcześniej! Ujawniamy szokujące fakty

Zawiadomienie do prokuratury ws. śmierci Gabriela Seweryna

Śmierć Gabriela Seweryna budzi ogromne emocje. 56-letni uczestnik "Królowe życia" zmarł nagle w głogowskim szpitalu. Sprawa jest na tyle poważna, że zajęła się nią prokuratura. W środę rano Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich poinformował, że złożone zostało zawiadomienie. - Zawiadomiliśmy prokuraturę w Głogowie o pod. popełnienia przestępstwa w sprawie śmieci Gabriela Seweryna. Mężczyzna wezwał karetkę w związku z piekącym bólem w okolicy serca i problemami z oddychaniem Ratownicy odmówili mu pomocy, kazali jechać na SOR taksówką. Mężczyzna zmarł - czytamy w komunikacie zamieszonym na platformie X (dawniej Twitter). Przed śmiercią Gabriela Seweryna pojawiło się wstrząsające nagranie, na którym błaga on o pomoc. Rzecznik pogotowia w Legnicy przedstawia wersję wydarzeń, która na całą sprawę rzuca inne światło. - Karetka była na miejscu. Na miejscu podjęto również interwencje policji z uwagi na to, że sam pacjent pan Gabriel, jak i osoby towarzyszące były agresywne. Łącznie z tym, że grozili zespołowi ratownictwa medycznemu - oznajmił w rozmowie z "Faktem".

Pod tekstem znajduje się galeria zdjęć Gabriela Seweryna. Tak się zmienił na przestrzeni lat

Sekcja zwłok Gabriela Seweryna. Jest informacja z prokuratury

Rzecznik podkreślił też, że "nie było odmowy przyjęcia". Zespół był na miejscu i chciał udzielić pomocy, ale z uwagi na agresję i grożenie zespołowi ratownictwa medycznemu przez pacjenta i osoby będące na miejscu, zespół nie podjął czynności. Interwencja policji była z uwagi na to, że zespół czuł się zagrożony z powodu gróźb pacjenta i osób będących na miejscu. Tam prawdopodobnie było kilka osób - dodał. Teraz pojawiły się przełomowe informacje z prokuratury. Jak podaje Radio ZET,  zlecono już sekcję zwłok Gabriela Seweryna. To jednak nie wszystko. "Prokurator Lidia Tkaczyszyn z Prokuratury Okręgowej w Legnicy przekazała, że poza sekcją zwłok zostaną podjęte dalsze czynności, mające wyjaśnić okoliczności śmierci mężczyzny" - czytamy w serwisie radiozet.pl. 

Nie przegap: Gabriel Seweryn nie żyje. Projektant wiele lat był w związku z gwiazdorem telewizji! Miłość przelewali na "dziecko"

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają