Justyna Majkowska Ich Troje

i

Autor: Piotr Bławicki Justyna Majkowska Ich Troje

Słuch zaginął po Justynie Majkowskiej z Ich Troje. Wiemy, co się z nią dzieje. Wielki powrót!

2021-10-30 22:20

Ich Troje miało kilka wokalistek, ale dla wielu fanów najlepszy okres zespołu przypada na czas, gdy występowała w niej Justyna Majkowska. Mimo że to z nią nagrali swoje dwie najpopularniejsze płyty, to wokalistka szybko opuściła Michała Wiśniewskiego. Od jakiegoś czasu media milczały na jej temat. Ujawniamy, co porabia!

O Ich Troje słyszał chyba każdy. Ich piosenki, takie jak "Powiedz",  do dziś cieszą się dużą sympatią wśród odbiorców. Między innymi właśnie w tym utworze możemy posłuchać śpiewu Justyny Majkowskiej. Artystka wystąpiła także z zespołem na Eurowizji w 2003 roku, gdzie w duecie z Michałem Wiśniewskim zaśpiewali piosenkę "Keine Grenzen". Co porabiała po w tym, gdy w samym roku opuściła Ich Troje? Postawiła na rozwój solowej kariery, wydając w 2004 roku płytę "Nie czekam na cud". Później przez wiele lat było o niej cicho, aż do momentu ukazania się drugiego solowego albumu, "Zakochana od jutra" z 2011 roku. Potem Justyna Majkowska znów zapadła się pod ziemię. Aż do teraz! Wokalistka właśnie opublikowała na swoim oficjalnym Facebooku informację o nowej piosence, "Nudny dzień", nagranej z Piotrem Cajdlerem. - Mili moi! Dawno mnie tu nie było. Ale już jestem! I mam dla Was kilka dźwięków na ten jesienny, październikowy piątek. Świeżutki jeszcze utwór "Kolejny nudny dzień" nagrany razem z Piotrusiem Cajdlerem. Miłego słuchania - napisała w poście.

Sprawdź: Słynna aktorka przebrana za Rydzyka tańczy jak szalona. Wystraszyła nawet psa!

W naszej galerii zobaczysz, jak zmieniała się Justyna Majkowska z Ich Troje

Czy to oznacza, że Justyna Majkowska wróci do show biznesu? - Tę piosenkę mieliśmy już nagrać kilka lat temu. Najpierw ja nie miałam czasu, a potem przyszła pandemia. W końcu się udało, ale ja wciąż nie widzę siebie na scenie. Moja scena to dom i trójka dzieci, ukochany mąż i praca w szkole - powiedziała nam. Jednak nowy utwór z pewnością ucieszy fanów zarówno jej, jak i zespołu Ich Troje.

Sonda
Lubisz muzykę Ich Troje?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany