Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś

i

Autor: Robert Karaś/Instagram

Fani zachwyceni

Stało się! Włodarczyk i Karaś ogłosili radosną nowinę

2023-03-10 16:20

Agnieszka Włodarczyk (42 l.) i Robert Karaś (38 l.) podzieli się z internautami ważnym szczegółem dotyczącym ich związku. Okazuje się, że para, która od niespełna dwóch lat spełnia się w roli rodziców, w końcu sformalizuje swój związek! Kiedy się to wydarzy?

Agnieszka Włodarczyk wiele razy sparzyła się do facetów, zanim odnalazła prawdziwe szczęście. Jej wybrankiem serca okazał się Robert Karaś, z którym początkowo ukrywała zażyłą relację. Fani jednak domyślali się, że coś ich może łączyć, dlatego byli zmuszeni się ujawnić. Po zaledwie kilku miesiącach aktorka zaszła w ciążę, a teraz... planuje wyjść za mąż!

Stało się! Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś ogłosili radosną nowinę

Odkąd Agnieszka Włodarczyk została mamą, nie pojawia się na branżowych imprezach tak często jak kiedyś. Ba, swego czasu wyleciała nawet z rodziną z Polski i niewiele wskazywało na to, że zdecyduje się wrócić do kraju. O wszystkim informuje za pośrednictwem Instagrama, gdzie śledzi ją ponad 330 tys. użytkowników. W jej ślady poszedł również Karaś, który odpowiedział na bardzo prywatne pytanie. Okazuje się, że razem z ukochaną planują sformalizować trzyletni związek!

- Ustaliliśmy z Agnieszką, że na koniec roku bierzemy ślub. Dokładnej daty nie zdradzę.

Myślicie, że paparazzi nie dotrą do szczegółowych informacji na temat miejsca i daty ślubu pary przed ceremonią? Jedno jest pewne, aktorka i sportowiec z pewnością pochwalą się w sieci pięknymi zdjęciami, bo doskonale zdają sobie sprawę, że ich fani bardzo na to czekają.

Sonda
Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś - pasują do siebie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany