Syn Górniak został raperem. Zapendowska go miażdży! "O kant d**y potłuc"

2022-03-30 10:01
Edyta Górniak i Allan Krupa
Autor: AKPA Edyta Górniak i Allan Krupa

Allan Krupa 27 grudnia skończył 18 lat. Jego słynna mama, Edyta Górniak (50 l.) przyznała, że na te wyjątkowe urodziny zasponsorowała mu... teledysk. Syn Górniak rozpoczął karierę muzyczną jako raper Enso. Jego debiutancką piosenkę "Lambada" oceniła już Elżbieta Zapendowska (75 l.), jurorka wielu znanych wokalnych talent-show.

Jak przystało na młodego rapera, syn Edyty Górniak nie szczędzi wulgaryzmów w swoim utworze. -  Wow, co tu się porobiło, rety, że młody cygan nagle tu wpie*dala się na scenę. Wow, nie wiesz temu, co piszą gazety. Polska się zatrzymała na tym jak jarałem szluga przed seafood station. Dla niektórych jeszcze jestem grzeczny, bo chodziłem w mundurze no i byłem elokwentny. Teraz się po*ebało, cały rok, sezon jesienny - rapuje Allan Krupa.

Syn Edyty Górniak zaczyna karierę. Mama zafundowała mu teledysk na 18-tkę!

O ocenę popisów wokalnych Enso została poproszona Elżbieta Zapendowska, która słynie z mocnej krytyki. Przyczepiła się do niechlujnego śpiewania, przez co nie można zrozumieć piosenki.

- Trochę faktycznie niewyraźnie śpiewa. To kwestia dykcji. Młodzi ludzie mają ją po prostu w d**ie, mówią niechlujnie na co dzień. Ale nie zdają sobie sprawy z tego, że podstawą hip-hopu jest tekst, więc jeśli nie można zrozumieć, o czym śpiewa wykonawca w piosence, no to o kant d**y potłuc. I trochę trudno ocenić ten tekst. Ale jest młody, niech pisze - powiedziała Zapendowska w rozmowie z "Faktem".

Sama Edyta Górniak tak ocenia popisy wokalne swojego syna.

- On dobrze ukręcił ten utwór. Naprawdę dobrze siedzi ten utwór i jest w tym gatunku. Dobrze to brzmi. Zdolne jest to dziecko. Chociaż wiadomo, że jestem najmniej obiektywna, bo jestem jego mamą. Myślę, że to fajnie brzmi. Natomiast tyle, co tam jest przekleństw, to ja nie słyszałam przez całe jego życie. To było dla mnie trochę dziwne. Niby w muzyce miękko to wchodzi, ale do mnie się nigdy tak nie odezwał. Nawet jak czasami tak porządnie się sprzeczaliśmy, to on nigdy nie powiedziałby takiego słowa. (...) Ale jestem zaskoczona, że on tego języka użył w sposób wyrafinowany. Ja nie lubię przekleństw, ok. Mi się to nie do końca podoba. Natomiast akceptuję to, bo rozumiem, że taki jest język hip-hopu. - powiedziała piosenkarka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Syn Edyty Górniak pokazał się z wulgarnej strony. Mama nie będzie zachwycona! W sieci aż huczy

Sonda
Czy Twoim zdaniem Edyta Górniak i Justyna Steczkowska powinny prowadzić publiczną dyskusję?
Edyta Górniak doświadczyła bolesnej zdrady. Szczere wyznanie o miłości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE