Syn Edyty Górniak pokazał się z wulgarnej strony. Mama nie będzie zachwycona! W sieci aż huczy

2021-08-21 7:47
Edyta Górniak i Allan Krupa
Autor: Akpa Edyta Górniak i Allan Krupa

Szokujące zachowanie syna Edyty Górniak, Allana Krupy. Nastolatek umieścił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które wywołało wśród jego fanów falę krytyki. Dotychczas lubiany i zbierający dobre opinie chłopak jedną fotografią sprawił, że pod postem pojawiło się bardzo dużo krytycznych głosów. Co takiego zrobił Allan Krupa? Czy Edyta Górniak powinna bliżej przyjrzeć się poczynaniom syna w portalach społecznościowych?

Allan Krupa, syn Edyty Górniak, zszokował swoich fanów. Tego nikt się po nim nie spodziewał. Przez niemal cały czas funkcjonowania w mediach społecznościowych, jego obserwatorzy widzieli miłego, kulturalnego chłopaka. Jednak ostatnie poczynania syna Edyty Górniak sprawiły, że nastolatek zraził do siebie wiele osób. Co takiego zrobił Allan? Otóż 17-latek umieścił na Instagramie zdjęcie, które niemal natychmiast wywołało lawinę krytycznych komentarzy. Widzimy na nim Allana Krupę w ciemnych okularach słonecznych, czarnej bluzie z kapturem i czarnych, krótkich spodenkach. I w tym zdjęciu nie byłoby nic szokującego, gdyby nie to, że syn Górniak pokazuje "Faka" w kierunku osoby, która robiła fotkę. Samo zdjęcie zostało opatrzone opisem: "To jest biznes".

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski przeraża i szokuje! Mówi o PiS i zdradzie. Co stanie się w Polsce?

Allan Krupa, syn Edyty Górniak i Dariusza Krupy

Allan Krupa urodził się 27 marca 2004 w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży. Jest Synem Edyty Górniak i muzyka Dariusza Krupy. 

Zobacz także: Hejka tu Lenka! Moc pomysłów 11-letniej YouTuberki. Poznaj najpopularniejszą dziewczynkę w Polsce

Edyta Górniak w Krakowie. Nie uwierzysz jaki dała napiwek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE