Robert Gawliński

i

Autor: AKPA

Gratulacje

Syn Roberta Gawlińskiego wziął ślub. Piękna, rustykalna ceremonia

2023-07-30 20:26

W minioną sobotę, syn Roberta Gawlińskiego wziął ślub. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" podczas rustykalnej ceremonii w jednej z podwarszawskich miejscowości. Para młoda wyglądała obłędnie, a suknia panny młodej zwracała uwagę wszystkich zgormadzonych podczas ceremonii.

Synowie Roberta Gawlińskiego mają obecnie 31 lat i jeden z nich, Beniamin postanowił się ustatkować. Mężczyzna powiedział sakramentalne "tak" swojej długoletniej partnerce, Julii. - Jesteśmy bardzo przejęci i podekscytowani tym wydarzeniem [...] Benio pierwszy się urodził i pierwszy się żeni - powiedział Robert Gawliński w wywiadzie dla "Faktu". Jak wynika z doniesień tabloidu ślub syna lidera Wilków odbył się w jednej z podwarszawskich miejscowości. Impreza zorganizowana była w rustykalnym stylu. Dominowała elementy wystroju w stylu boho, było dużo drewna oraz przepiękne kwiaty. Uwagę zwracała również suknia panny młodej, która w tym wyjątkowym dniu postawiła na tiulową kreację z dopasowanym gorsetem. Zamiast welonu wybrała tradycyjny wianek. Syn Roberta Gawlińskiego z kolei wybrał wzorzystą marynarkę, która pasowała kolorystycznie do wianka panny młodej. - To był niezapomniany wieczór, pełen wzruszeń, śmiechu, tańca i radości – powiedziała "Faktowi" Monika Gawlińska, mama pana młodego. 

Zobacz także: Słynny Darek z "Sanatorium Miłości" wziął ślub z piękną Jolą! Wśród gości mama Przybylskiej. Cudowna uroczystość 

Syn Gawlińskiego wziął ślub

i

Autor: Instagram
Warszawa kontrastów. Bloki z wielkiej płyty obok szklanych wieżowców