Szok! Chajzer chce rozdawać biały proszek na koncercie Maty!

i

Autor: akpa, instagram Szok! Chajzer chce rozdawać biały proszek na koncercie Maty!

Szok! Chajzer chce rozdawać biały proszek na koncercie Maty!

2021-09-29 12:07

Filip Chajzer zamieszczał w sieci już różne wpisy i zdjęcia. Jednak to co napisał teraz na Instagramie wbiło w fotel nie jednego obserwatora. Nikt nie przypuszczał, że prezenter opublikuje coś takiego. Wmieszał też w to swojego znanego tatę, Zygmunta.

Filip Chajzer ma różne szalone pomysły. Nie boi się też kontrowersyjnych tematów, które często porusza w sieci. Jedni go kochają, a inni mają dosyć. Jedno jest pewna, skupia na sobie uwagę Internautów. Szczególnie, gdy na jego profilu na Instagramie pojawia się wpis o rozdawaniu białego proszku na koncercie Maty...

POLECAMY: Filip Chajzer zmagał się z potworną depresją. Tak teraz wygląda gwiazdor TVN. Nieprawdopodobne! [Zdjęcia]

Chajzer trafił do świata raperów

Wszystko zaczęło się od rozmowy Filipa, ze swoim tatą Zygmuntem. Senior Chajzer z wielką ekscytacją chwalił się, że w swoim najnowszym numerze rapuje o nim Malik Montana.

"Mój tata - absolutny mistrz świata 👏🏆🌍 dzwoni do mnie wczoraj z sensacyjnym newsem - "Słuchaj! Rapują o mnie w piosence @33mata @quebahombre @donmalikmontana," Nie miałem pojęcia, że Ziggi jest, aż tak na bieżąco ze Spotify, ale okazuje się, że jest 👌", czytamy na profilu Filipa.

Rzeczywiście w najnowszym kawałku rapera pt. "Papuga" przewija się nazwisko Chajzera, który przez lata był twarzą proszku do prania.

"Sędzina patrzy jakby chciała złapać za faję Prokurator wie, że nie pomoże nawet frajer Bo papuga pierze moje brudy jak Zygmunt Chajzer Dzwoni papuga, ja nie mówię halo", brzmi fragment tekstu.

Zygmunt był tak podekscytowany całą sprawą, że zapowiedział, że chce pójść na koncert. Zrobi wszystko, żeby się na niego dostać.

Chajzer proponuje biały proszek

Filip w dalszej części postu opisuje swoją rozmowę z tatą, który ma naprawdę specyficzne poczucie humoru.

"Tata jedzie dalej - "załatw mi wejście na koncert, należy mi się skoro jestem w tekście" Myślę sobie - to nawet logiczne. - "a jak będą się opierać powiedz, że mogę rozdawać młodzieży biały proszek w saszetkach promocyjnych po 150 gramów 😂😂😂 mam tego całą piwnicę", pisze Chajzer.

Po takie propozycji z pewnością bez problemu dostanie się na koncert Montany...

Rozwiąż nasz test i sprawdź, czy nadajesz się na gwiazdę

PSYCHOTEST. Którą gwiazdą jesteś? Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa jak Magda Gessler?

Pytanie 1 z 8
Najczęściej ubierasz się w:
Pełne wiadra sterydów znalezione na Gocławiu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE