Córka byłego prezydenta spodziewa się dziecka z gwiazdorem “Wiedźmina”!?

i

Autor: Instagram/@aleksandraleksandrowna

Córka byłego prezydenta spodziewa się dziecka z gwiazdorem "Wiedźmina"!? Kwaśniewska zabrała głos

2022-02-07 17:30

Aleksandra Kwaśniewska (41 l.) to dziennikarka, prezenterka oraz córka byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego. Ostatnio media obiegła informacja, że kobieta spodziewa się dziecka z aktorem znanym z serialu "Wiedźmin"! Kwaśniewska odniosła się do sprawy na swoim profilu na Instagramie.

Aleksandra Kwaśniewska to córka byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego (68 l.), a także dziennikarka, prezenterka telewizyjna i autorka tekstów piosenek. Kiedy jej ojciec pełnił rolę głowy państwa, była ona nastolatką, jednak już wtedy interesowały się nią media. Kwaśniewska szybko wkroczyła do świata show-biznesu. Widzowie mogli zobaczyć ją w "Tańcu z gwiazdami". Prowadziła ona również programy takie "Dzień dobry TVN", "Mała czarna", "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias" i była dziennikarką dwutygodnika "Viva!". Kwaśniewska zagrała również w filmie "Korowód" Jerzego Stuhra, prowadziła audycję na antenie radia Planeta FM oraz napisała kilka tekstów piosenek.

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, dlaczego nie nosi obrączki. Powody zadziwiają!

Po oszustwie, którego padła ofiarą ze strony swojej menedżerki, wycofała się z show-biznesu w 2014. Do pracy w telewizji wróciła dopiero w 2021 roku. Obecnie współprowadzi talk-show "Miasto kobiet" w TVN Style.

Kwaśniewska od 10 lat jest w związku małżeńskim z wokalistą i producentem muzycznym, Kubą Badachem (46 l.). Para nie posiada jeszcze dzieci, jednak Aleksandra jest regularnie pytana przez fanów o swoje plany dotyczące ciąży. Ostatnio sieć obiegła informacja, że córka byłego prezydenta zostanie mamą. Co ciekawe, jako ojca podano nie Kubę Badacha, lecz… Michała Żebrowskiego (50 l.), czyli odtwórcę roli Geralta z Rivii w serialu "Wiedźmin". Jak się okazało, jeden z dziennikarzy pomylił Aleksandrę Kwaśniewską z Aleksandrą Żebrowską (35 l.), która faktycznie opublikowała na swoim profilu na instagramie radosną wiadomość, że spodziewa się dziecka.

Kwaśniewska całą sprawę postanowiła skomentować w sposób żartobliwy. Udostępniła fragment artykułu na instastory i napisała:

"I jak zawsze mam nadzieję, że @olazebrowska będzie kochać jak swoje".

Jak widać, córka byłego prezydenta ma duże poczucie humoru i nie brak jej dystansu do samej siebie!

Instagram Aleksandry Kwaśniewskiej

i

Autor: Instagram/@aleksandraleksandrowna

Zobacz w naszej galerii poniżej, jak mieszka Aleksandra Kwaśniewska!

Sonda
Lubisz Aleksandrę Kwaśniewską?
Anna Dereszowska w ciąży. „Jestem mamą po 40-stce i odczuwam już trudy tego stanu”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE