Tak sie zmieniła

Szokujące, jak teraz wygląda Sanah. Fani potwornie zaniepokojeni. Co się z nią dzieje?!

2023-06-22 9:42

Sanah to obecnie chyba największa gwiazda polskiej sceny muzycznej. Produkująca taśmowo kolejne hity wokalistka i kompozytorka jest uwielbiana szczególnie przez młodych widzów. Jej profil na Instagramie śledzony jest przez ponad 800 tysięcy użytkowników! Najnowsze zdjęcie Sanah, czyli Zuzanny Grabowskiej, potwornie zaniepokoiło fanów. Szokujące, jak teraz wygląda wokalistka. Co się z nią dzieje?!

Sanah spełniła swoje największe marzenie

Sanah w ostatnich trzech lata podbiła polską scenę muzyczną. Niezwykle utalentowana piosenkarka, instrumentalistka i kompozytorka bije rekordy popularności i co chwila zaskakuje kolejnymi hitami. "Ale jazz", Kolońska i szlugi", Nic kwa razy", "Szampan", "Melodia".... - długo można wymieniać przeboje Sanah. Artystka niezbyt chętnie opowiada za to o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że rok temu wzięła ślub ze Stanisławem Grabowskim i przyjęła jego nazwisko. Wkrótce spełni się wielkie marzenie piosenkarki i wystąpi na PGE Narodowym. Koncert odbędzie się już 22 września! Sanah w jednej ze swoich piosenek nawet śpiewa, że "marzy wciąż o stadionie". Teraz powoli już przygotowuje się do najważniejszego występu w życiu. Ostatnia fotka Sanah zaniepokoiła jednak jej fanów.

Co się dzieje z Sanah?! "Powinna przestać już z tym odchudzaniem"

Internauci zwrócili uwagę na wymiary artystki. Sanah bowiem wygląda na mocno wychudzoną. Co się z nią dzieje?! Na fotografii widać artystkę w kuchni z kotletami przypominającymi mielone. - Ja przepraszam, bo to może i nie moja sprawa, ale się martwię, czy tylko ja zauważyłam, jak Zuzia schudła? Mam nadzieję że wszystko oki - napisała jedna z fanek. - A co Pani taka chudzinka? - spytała inna internautka. - Dlaczego mi się wydaje że z nią zaczyna się dziać coś złego? Coraz chudsza się robi, moim zdaniem powinna przestać już z tym odchudzaniem - oceniła kolejna użytkowniczka Instagrama. Zobacz w naszej galerii, jak zmieniła się Sanah. Na dziewiątym slajdzie widać najnowsze zdjęcie młodej artystki. Czy powinna zbastować z dbaniem o linię?

Sanah o płycie „Uczta”
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany