Nadzieja umiera ostatnia

Szokujące, jaki organ wycięli Stanisławowi Tymowi! Miał tylko trzy procent szans na przeżycie

2023-07-17 17:12

Stanisław Tym właśnie skończył 86 lat. Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów i satyryków teraz przeżywa trudne chwile, bo 4 lipca zmarła jego żona - Anna Tym, która również była aktorką (wystąpiła m.in. w kultowej scenie w "Misiu"). Niewiele osób wie, że sam Stanisław Tym był swego bliski śmierci. Jak sam wyznał, miał tylko trzy procent szans na przeżycie. Szokujące jest to, jaki organ lekarze wycięli aktorowi. Na szczęście operacja zakończyła się powodzeniem. Zobacz w naszej galerii, jak przez lata zmieniał się Stanisław Tym.

Stanisław Tym miał raka żołądka. Rokowania były fatalne

Stanisław Tym wiele w życiu przeszedł. Niedawno spotkała go straszna tragedia. Zmarła jego żona Anna Tym, znana przede wszystkim z epizodycznej roli w słynnym filmie "Miś", w którym najważniejszą postacią był grany przez jej męża Ryszard Ochódzki. Żona Stanisława Tyma żyła z dala od błysku fleszy i nie opowiadała na prawo i lewo o swoim życiu prywatnym. Zresztą jej małżonek także nie jest typem celebryty, który lubi publicznie wyjawiać swoje sekrety. Jeden z wyjątków zrobił, gdy opowiedział o swojej strasznej chorobie - raku żołądka. Rokowania były fatalne. Stanisław Tym trafił do szpitala. Lekarze zdecydowali, by wyciąć mu bardzo ważny organ. Najpewniej właśnie to uratowało aktorowi znanemu m.in. z filmu "Miś" życie. Po latach opowiedział Interii o tym, co go spotkało.

Stanisław Tym miał trzy procent szans na przeżycie. Pomagała mu żona

Przypadek Stanisława Tyma to najlepszy przykład na to, że nigdy nie należy tracić nadziei. - Miałem trzy procent szans na przeżycie. Ale te trzy miałem. Wycięli mi żołądek i zrobili nowy z jelita cienkiego. Siedemnaście lat już z nim żyję - zwierzył się aktor. Po wyjściu ze szpitala Stanisław Tym mógł liczyć na swoją żonę. - Mąż czuje się już dobrze i jest teraz w świetnej formie. Mam nadzieję, że jeszcze długo będzie cieszyć się zdrowiem - mówiła Anna Tym po operacji męża. Jak wynika z doniesień medialnych, słynny satyryk z kolei pielęgnował małżonkę, gdy ta ciężko chorowała. Żona Stanisława Tyma zostanie pochowana cztery dni po 86. urodzinach męża. "Nabożeństwo żałobne odbędzie się 20 lipca 2023 r. o godz. 14.00 w Cerkwi Św. Jana Klimaka, przy ul. Wolskiej 138/140, Warszawie. Pochówek odbędzie się na Cmentarzu Prawosławnym przy parafii" - czytamy w nekrologu. 

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniał się Stanisław Tym

Groby aktorów Misia, C.K. Dezerterzy i Kogel-mogel. Niezapomniani