Tak Małgorzata Rozenek wygląda z tyłu. Ten widok wgniata w fotel!

2023-11-20 20:36

Małgorzata Rozenek znana jest ze swojej kapitalnej sylwetki, która zapewne jest efektem intensywnych ćwiczeń i odpowiedniej diety. Perfekcyjna pani domu często pokazuje swoje zdjęcia, na których widzimy ją w różnych pozach. Konia z rzędem jednak temu, kto widział celebrytkę z tyłu. Teraz każdy może zobaczyć, jak Małgorzata Rozenek wygląda z tyłu. Jej plecy robią niesamowite wrażenie!

Małgorzata Rozenek

i

Autor: Adam Jankowski/Reporter & @m_rozenek/Instagram Małgorzata Rozenek

Wielka niespodzianka dla fanów Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek od lat zachwyca swoją figurą. Widać, że doskonale służą jej nie tylko ćwiczenia fizyczne, lecz także macierzyństwo i małżeństwo z Radosławem Majdanem, który w końcu na sporcie zna się jak mało kto, bo przez lata był czołowym bramkarzem w Polsce. Z piłkarską reprezentacją wystąpił nawet na mundialu w Korei Południowej i Japonii w 2002 roku.  Perfekcyjna pani domu często - ku uciesze fanów - wrzuca swoje gorące fotki na Instagrama. Internauci zatem doskonale wiedzą, jak Małgorzata Rozenek wygląda w różnych sytuacjach. Tyle że na ogół widzimy żonę Radosława Majdana z przodu. Tym, razem miłośników celebrytki czeka nie lada niespodzianka. W sieci pojawił się bowiem filmik, na którym widać, jak Małgorzata Rozenek wygląda z tyłu! Ten widok wgniata w fotel.

W naszej galerii pod artykułem prezentujemy, jak zmieniła się Małgorzata Rozenek

Tak Małgorzata Rozenek wygląda z tyłu. Mocno rozgrzewa

Małgorzata Rozenek zaprezentowała się na Instagramie w pięknej białej sukni z dużym dekoltem. Po króciutkiej chwili, na nagraniu Perfekcyjna pani domu odwraca się i pokazuje swoje odkryte plecy. Wycięcie jest gigantyczne. Na pewno tego rodzaju odzienie zupełnie nie nadaje się na niskie temperatury. Choć z drugiej strony widok gołych pleców Małgorzaty Rozenek mocno rozgrzewa. Tyle że raczej nie ją... Na filmiku świetnie widać efekty wyrzeczeń celebrytki. Takiego tyłu żonie Radosława Majdana może pozazdrościć wiele sportsmenek i modelek. 

Syn Małgorzaty Rozenek wyprowadza się za granicę