Musiał przeklął pod zdjęciem Bidena z Kijowa! Wystarczyły dwa słowa

2023-02-21 11:30

Maciej Musiał (28 l.) nie mógł pozostać obojętny na gest Joe Biden (80 l.), który mimo wielkiego zagrożenia, zdecydował się udać do Kijowa i dać do zrozumienia całemu światu, że Ameryka wspiera Ukrainę w wojnie z Rosją. Aktor pokazał klasę?

Joe Biden, Wołodymyr Zełeński, Maciej Musiał

i

Autor: Twitter / AKPA Podlewski

Choć to Warszawa miała być miejscem, na który miał zerkać cały świat, 20 lutego niespodziewanie stał się nim Kijów, kiedy w poniedziałkowy poranek okazało się, że Joe Biden przyjechał do Kijowa pociągiem, do którego wsiadł w Przemyślu w niedzielę wieczorem. Jego obecność w stolicy kraju ogarniętego wojną miała wyjątkowe znaczenie, wiele osób nie może się nadziwić, jak fantastyczną postawą i odwagą wykazał się amerykański prezydent. Do grona tych osób z pewnością należy Maciej Musiał.

Maciej Musiał przeklął pod zdjęciem Joe Bidena z Kijowa! Wystarczyły dwa słowa

W poniedziałkowy poranek media zaczęły obiegać nagrania Ukraińców, którzy publikowali, jak ulice w Kijowie nagle zostały pozamykane, a kolumna samochodów przejeżdża przez miasto. Choć przez chwilę nie wiadomo było, kto przybył do ich stolicy, z czasem okazało się, że Joe Biden zrobił niespodziankę i w tajemnicy przed wszystkimi spotkał się z Wołodymyrem Zełenskim i jego żoną. Po tym wydarzeniu oficjalne zdjęcia trafiły do sieci.

- Rok później stoi Kijów. Ukraina stoi. Stoi demokracja. Ameryka i świat stoi po stronie Ukrainy - brzmi opis fotografii, do której zapozowali dwaj prezydenci.

Ludzie z całego świata zachwycali się nad postawą amerykańskiego dowódcy. Nic dziwnego, Joe Biden, zdając sobie sprawę z ryzyka i powagi sytuacji, postanowił zjawić się w Ukrainie i dać do zrozumienia, że wspiera ją w walce z Rosją. Maciej Musiał nie przeszedł obok tego obojętnie, komentując post w następujący sposób:

Powerful, af! - mogliśmy przeczytać, co po polsku oznacza "mocarny, jak c*uj".

Uważacie podobnie?

Sonda
Czy wizyta Joe Bidena w Polsce to dobry pomysł?

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki