Tak Skrzynecka celebruje 11. urodziny córki

i

Autor: AKPA/Kurnikowski, instagram/@katarzyna_skrzynecka_official Tak Skrzynecka celebruje 11. urodziny córki

Mamy zdjęcia

Tak Skrzynecka celebruje 11. urodziny córki. Zobaczcie, jak wygląda Alikia Ilia. Podobna do mamy?

2022-11-29 8:00

Córka Katarzyny Skrzyneckiej (52 l.) i Marcina Łopuckiego (48 l.) ma już 11 lat. Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z kameralnych urodzin wspólnej pociechy. Zobaczcie, jak dziś wygląda Alikia Ilia. Odziedziczyła urodę po mamie?

Katarzyna Skrzynecka to wszechstronna aktorka - występuje zarówno na małym, jak i dużym ekranie, a także na deskach teatru, ponadto jest ona jurorką w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prywatnie gwiazda jest żoną Marcina Łopuckiego, kulturysty i trenera, który od niedawna trenuje również Andżelikę Piechowiak. Para pobrała się w 2009 roku. 

Dwa lata po ślubie, 23 listopada 2011 roku, na świat przyszła córka Skrzyneckiej i Łopuckiego, Alikia Ilia. Dziś dziewczynka ma już 11 lat, a rodzice chętnie chwalą się pociechą w mediach społecznościowych. Alikia Ilia dorasta w blasku fleszy, a jej uroda zdumiewa fanów. Teraz Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z urodzin córki. 

W albumie możemy zobaczyć, jak wygląda nastoletnia już Alikia Ilia. Podczas rodzinnej, kameralnej uroczystości solenizantka i jej najbliżsi zajadali się bezowym tortem. Nie zabrakło również prezentu.

"Pomyślane ŻYCZENIE 🎂 Niech się spełnia NAJSZCZĘŚLIWIEJ 🥰 Nasza Ukochana Aliś 🥰🥰🥰🥰 JedeNASTOlatka 🎂🎉💖 Szczęście Nasze Kochane po raz pierwszy z "nastką" na torcie 💖🎂 Jak to kochane dziewczątko szybko rośnie 😍 Najpiękniejszy UŚMIECH, Najpiękniejsza POGODNA I MĄDRA DUSZA, Najpiękniejsze CZYSTE SERCE 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖 Sens Mojego Życia ☀️" - napisała Skrzynecka pod opublikowanym przez siebie albumem.

Trzeba przyznać, że nastoletnia już córka Katarzyny Skrzyneckiej zachwyca urodą. Dziewczynka zebrała liczne życzenia urodzinowe od internautów oraz innych gwiazd, w tym Janusza Chabiora i Kasi Cerekwickiej. "Najmłodsza skradła moje serce, żywa laleczka" - komplementowali ją internauci. 

Zobaczcie zdjęcia z urodzin córki Kasi Skrzyneckiej. Alikia Ilia wdała się w mamę?

Sonda
Czy uważasz, że Katarzyna Skrzynecka jest dobrą aktorką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają