Przemek Kossakowski

i

Autor: Przemek Kossakowski/Instagram Przemek Kossakowski

Aż trudno go rozpoznać...

Tak teraz wygląda Przemek Kossakowski. Fani przerażeni tym, co zobaczyli!

2022-09-26 13:15

Przemek Kossakowski (50 l.) od lipca tego roku nie jest już mężem Martyny Wojciechowskiej (48 l.). Nadal też nie ma żadnych informacji, żeby chciał wrócić do telewizji. Wiedzie spokojne życie prowadząc ośrodek dla osób niepełnosprawnych. Dużo też podróżuje. I właśnie zdjęcie z jego ostatniej wyprawy wywołało spore zamieszanie wśród jego fanów. Wszystko przez jego wygląd.

Przemek Kossakowski diametralnie zmienił swoje życie. Jeszcze rok temu był jedną z większych gwiazd telewizji. Prowadził popularny program "Down the road" i "Projekt cupid". Głośno też było o jego małżeństwie z Martyną Wojciechowską, które skończyło się raptem trzy miesiące po ślubie. Zaskoczeni byli wszyscy, łącznie z samą dziennikarką. W lipcu tego roku para rozwiodła się. Przemek natomiast zrezygnował z pracy w telewizji i prowadzi spokojne życie z dala od mediów. Prowadzi ośrodek dla niepełnosprawnych, jeździ po Polsce i spotyka się z publicznością opowiadając im o swoich doświadczeniach podróżniczych. Nadal jednak pozostaje aktywny w social mediach, dzięki czemu wiemy, co u niego słychać i jak wygląda.

Fani przerażeni tym, jak wygląda Przemek Kossakowski

Na swoim profilu na Instagramie, Przemek pokazał swoje zdjęcie z podróży do Albanii, gdzie obecnie przebywa. Chciał się pochwalić wyjątkowym miejscem, ale fani zwrócili uwagę tylko na jedno! Otóż były gwiazdor telewizji ma bardzo długo i siwiejącą brodę, która nie wygląda też na szczególnie zadbaną. Internauci apelują do swojego ulubieńca, żeby zgolił zarost, bo nie wygląda korzystnie.

"Panie Przemku proszę zgolić zarost. Dodaje lat. Jest Pan taki przystojny i taki młody 😍 Uwielbiam Pana bez zarostu❤️"

"Chłopie aleś zarósł 🙉🧐"

"Jakby trochę zapomniałeś co to fryzjer 😂"

"Skróć brodę wygląda fatalnie"

"Aleś zarósł, myślałem że to jakis talib🙌😉"

Sonda
Chciałbyś, żeby Kossakowski wrócił do telewizji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE