Tak dziś wygląda córka Izabeli Trojanowskiej

i

Autor: Akpa Tak dziś wygląda córka Izabeli Trojanowskiej

Fani będą w szoku

Tak wygląda dorosła córka Izabeli Trojanowskiej. Aż trudno ją rozpoznać! 30-latka robi zawrotną karierę za granicą

2023-01-07 10:46

Jedyna córka Izabeli Trojanowskiej wkrótce skończy 31 lat. Okazuje się, że Roxanna Trojanowska wyjechała z Polski i robi zawrotną karierę w jednej z najsłynniejszych kancelarii adwokackich w Berlinie. Kobieta jest dumą swojej mamy, która w wywiadach chwali się jej osiągnięciami. Trzeba przyznać, że córka Trojanowskiej wyrosła na piękną kobietę.

Córka Izabeli Trojanowskiej robi karierę w Niemczech

Izabela Trojanowska była jedną z najpopularniejszych piosenkarek w latach 80. w Polsce. Widzowie kojarzą ją również z roli Moniki Ross w serialu "Klan". Nie każdy fan wie, że aktorka i piosenkarka ma dorosłą już córkę. Roxanna Trojanowska jest owocem związku Izabeli z matematykiem Markiem Trojanowskim. Para była małżeństwem przez 25 lat. Jednak córka Trojanowskich nie poszła w ślady żadnego z rodziców. Jak zdradziła Izabela Trojanowska, córka ma piękny głos, jednak ze względu na hejt w sieci, którego doświadczyła, nie chciała wchodzić do show biznesu. - Bardzo nie chciała. Nie chciała od momentu, kiedy zorientowała się, że nie mam życia prywatnego - mówiła aktorka w rozmowie z Party. Roxanna Trojanowska wybrała zupełnie inny zawód i teraz robi karierę za granicą. Młoda kobieta wyprowadziła się do Berlina, gdzie pracuje w jednej z najpopularniejszych kancelarii adwokackich.

Jak wygląda córka Izabeli Trojanowskiej?

Roxanna Trojanowska wkrótce skończy 31 lat i już jest dyplomowaną prawniczką i pracuje w jednej z kancelarii adwokackich w Berlinie. Kobieta jest absolwentką studiów prawniczych. Ukończyła również antropologię na Uniwersytecie w Wiedniu. Izabela nie kryje dumy z córki. - Zdała na aplikację i robi dwa lata, aplikację, które pozwolą jej wybrać specjalizację. Trzymam za nią kciuki, bo ma bardzo ciężko - mówiła Izabela. Jak wygloąda córka Izabeli Trojanowskiej dziś? Trzeba przyznać, że wyrosła na piękną kobietę.

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Izabela Trojanowska
Nasi Partnerzy polecają