Iwona Węgrowska

i

Autor: shutterstock(2), akpa

Wow!

Taki prezent dostali tylko Ronaldo i Messi. A teraz... Iwona Węgrowska. Jest wart kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mamy zdjęcia

2023-07-17 5:00

Iwona Węgrowska ma niesamowitych fanów. Niezwykły artysta z Białorusi ofiarował jej właśnie własnoręcznie wykonany portret. Ale nie byle jaki... To ogromna podobizna artystki, która została wykonana z ponad 30 tys. kryształów. Na świecie taki sam prezent otrzymali tylko Ronaldo i Messi. Zobaczcie, jak prezentuje się 1,5 metrowa podobizna Iwony Węgrowskiej wykonana z kryształów.

To się nazywa prezent! Iwona Węgrowska aż oszalała ze szczęścia. Artysta Alex znany na Instagramie jako Alex Crystal House przygotował dla polskiej gwiazdy wielką niespodziankę. Przywiózł pod jej dom własnoręcznie wykonany portret - ale nie z byle czego, a z samych kryształów. Iwona cały czas jest w szoku. 

- Alex i jego córka uwielbiają moją muzykę i chcieli dać mi wyjątkowy prezent. Ale takiego czegoś się nie spodziewałam! - mówi nam Iwona Węgrowska.

Artystka od razu pochwaliła się podarunkiem na Instagramie. 

"Brakuje mi słów, by wyrazić moje wzruszenie. Dla takich chwil warto żyć" - napisała w sieci Iwona. 

Do Węgrowskiej od razu odezwali się fani, którzy chcieliby odkupić od niej jej podobiznę. Ale nic z tego. 

- Obraz nie jest na sprzedaż. To arcydzieło jest moją pamiątką na całe życie - mówi nam gwiazda. 

Jak udało nam się ustalić, portret gwiazdy z kilkudziesięciu tysięcy kryształów jest wart aż kilkadziesiąt tysięcy złotych. Został wykonany ręcznie, a prace trwały aż dwa miesiące.

Zobaczcie, jak prezentuje się prezent Iwony Węgrowskiej:

Listen on Spreaker.