Bartek Wrona wyznał żonie miłość po 18 latach

i

Autor: instagram Bartek Wrona wyznał żonie miłość po 18 latach

Tajemnice rodzinne Bartka Wrony

Tańczyła u Wiśniewskiego, dziś jest muzą innego

2023-02-16 20:16

Bartek Wrona (41 l.) popularnym w latach 90. z występów w pierwszym, polskim boysbandzie Just 5 od lat wiedzie szczęśliwe życie małżeńskie ze swoją żona Mariolą (43 l.). Są razem już 18 lat, a po ślubie 16 lat. Mariola też pracowała w show biznesie była tancerką w zespole Ich Troje. Para dochowała się dwóch, nastoletnich prześlicznych córek: Amelii i Dalii. Teraz można powiedzieć, tak, jak w jego przeboju - on ma "Kolorowe sny". Szczególnie na Zanzibarze.

- Nasza recepta na udany związek to, żona musi być trochę ślepa a mąż trochę głuchy. Jest to żart nawiązujący do tego, że w związku trzeba się słuchać się siebie i iść na ciągłe na kompromisy. Żonę poznałem w programie „Stratosfera”. Firma Uniwersal wypożyczyła mi balet od Ich Troje by zatańczyli mi w programie do piosenki pod tytułem „Jedna na Milion”, a później do klipu “Maria”. W Marioli zauroczyło mnie jej skromność i jak to się mówi to coś, od 18 lat jest moja żoną matką i kochanką. Zostałem wychowany w rodzinie, gdzie zawsze było dużo miłości i też tak u mnie jest, rodzina jest dla mnie najważniejsza,reszta to gadżety - powiedział nam Bartek.

To właśnie ukochaną żoną na jej 43 urodziny, które niedawno obchodziła zabrałam na bajkowe wakacje afrykański Zanzibar. Dla niej też i dla ich córek z okazji Walentynek nagrał piosenkę o miłości pod tytułem „Moje serce”.

- To jest piosenka dla moich, kochanych dziewczyn, bo jak by to powiedzieć jestem Błogosławiony między niewiastami - powiedział nam Wrona.

Ciężko chorowała po śmierci córki. Gwiazda "Klanu" zamieszkała w domu opieki w Skolimowie.