Taniec z Gwiazdami 12: Znamy zwycięzcę! Kto wygrał Kryształową Kulę? [WYNIKI]

2021-10-25 22:10
Taniec z Gwiazdami 12. Kto wygra Kryształową Kulę - Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak czy Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz?
Autor: fot. Polsat/ WBF Taniec z Gwiazdami 12. Kto wygra Kryształową Kulę - Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak czy Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz?

To koniec! Za nami finał dwunastego sezonu wielkiego hitu Telewizji Polsat. W tym roku o główną nagrodę "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" - Kryształową Kulę - walczyli: Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Kto wygrał? Znamy zwycięzcę "Tańca z Gwiazdami"!

Znamy zwycięzce 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"! Po wyrównanej walce, którą stoczyli Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak oraz Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, widzowie wybrali zwycięzców "TzG"! Kto okazał się lepszy i wygrał Kryształową Kulę? To właśnie oni wygrali "Taniec z Gwiazdami"!

Finał „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 12” to nie tylko najważniejsze starcie najlepszych par, ale także wyjątkowe gwiazdy. Co więcej, na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” ponownie zatańczyli wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji. Wykonali symbolicznego walca wiedeńskiego, do jednego z najpiękniejszych utworów Zbigniewa Wodeckiego "Lubię wracać tam, gdzie byłeś już". Zaśpiewali go Alicja Majewska oraz juror "Tańca z Gwiazdami" - Andrzej Piaseczny. Zaśpiewali także Michał Szpak oraz zespół Kombi. Muzyczną wisienką na torcie była jedna z najpopularniejszych wokalistek - Doda!

SPRAWDŹ: Taniec z Gwiazdami 12. Finał: Szok! Janachowska wskazała Kajrze jej miejsce. Grabowski nie chciał wyglądać jak Ferdek Kiepski [ZAPIS RELACJI]

Dalsza część artykułu pod galerią: Taniec z Gwiazdami 12. Finał

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 12. Kto wygrał?

Po 9. tygodniach ciężkiej pracy, hektolitrach wylanego potu i całkiem poważnych kontuzjach poznaliśmy zwycięzce "Tańca z Gwiazdami"! Walka była wyrównana! W połowie odcinka szanse miały obie pary - tylko niewiele więcej głosów miał Piotr Mróz. Ostatecznie to właśnie Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz zostali zwycięzcami "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 12"!

Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE