Karolina Pisarek w Tańcu z Gwiazdami

i

Autor: Akpa/Podlewski

"Taniec z Gwiazdami"

Karolina Pisarek w objęciach innego mężczyzny. Co na to jej mąż?

2022-08-03 8:52

13. edycja "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Jedną z gwiazd nowego sezonu będzie Karolina Pisarek (25 l.). Modelka ujawniła, jak jej mąż zareagował na wiadomość o tym, kto został jej tanecznym partnerem. Czy pojawiła się zazdrość?

Karolina Pisarek od ponad 6 lat robi karierę w telewizji. Widzowie poznali ją, kiedy wystąpiła w programie "Top Model". Choć nie wygrała, to zajęła drugie miejsce i udało jej się zrobić międzynarodową karierę. Modelka czterokrotnie znalazła się na prestiżowej liście TC Candler – The 100 Most Beautiful Faces. Regularnie jej urodę oraz ambicje mogliśmy podziwiać także na ekranach telewizorów. Karolina Pisarek wystąpiła w programach "Ameryka Express" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W ostatniej produkcji nie radziła sobie najlepiej i jej talent wokalny zgarniał najniższe oceny. Teraz niestrudzona gwiazda postanowiła spróbować swoich sił w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Na tanecznym parkiecie Polsatu partnerować jej będzie Michał Bartkiewicz. Trzeba przyznać, że Karolina Pisarek bardzo dobrze trafiła, gdyż tancerz wygrał 11. edycję show w parze z Edytą Zając. Ma więc on doświadczenie w pracy z modelkami. Jak na współpracę Karoliny i przystojnego tancerza zareagował jej mąż - Roger Salla? Gwiazda wypowiedziała się na ten temat w rozmowie z Jastrząb Post. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Karolina Pisarek zdradza, co dostali w prezencie ślubnym. Duże pieniądze

Roger, jak zobaczył Michała, to był spokojny, bo go poznał. Był na backstagu, był za kamerami. Przybili sobie piątkę i powiedział, że jestem w bezpiecznych rękach. (...) Mamy do siebie zaufanie, ale odrobina zazdrości w związku jest jak najbardziej potrzebna. Ja uwielbiam czuć, że facet mnie pożąda i chce, abym była jego i dla mnie to jest jak najbardziej ok. Rzeczywiście to jest tak, że jesteśmy o siebie trochę zazdrośni, ale tak umiarkowanie. Wiadomo, że czasem jesteśmy o siebie zazdrośni, to musi być, przynajmniej u nas, ale nie mamy żadnych spin o kogoś - wyznała Pisarek w rozmowie z Jastrząb Post.

Co o swoim tanecznym partnerze mówi sama zainteresowana? Okazuje się, że taniec z Michałem był marzeniem pięknej Karoliny Pisarek. 

Jestem mega podekscytowana i zastanawiam się, jak to jest zatańczyć na scenie, tym bardziej, że mój partner jest niesamowity, bo sobie go wymarzyłam. Już wcześniej patrzyłam na poprzednich tancerzy z wcześniejszych edycji i pomyślałam, że super, gdyby to był on. Najbardziej urzekło mnie w nim to, że ma Simbę wytatuowanego na bicepsie, tam gdzie Roger. I Simba to mój pies - powiedziała modelka w rozmowie z portalem.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Karolina Pisarek jako Young Leosia
Sonda
Oglądasz "Taniec z gwiazdami"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany