To KONIEC Piotra Kraśki w TVN?! Szokujące doniesienia mediów!

i

Autor: AKPA To KONIEC Piotra Kraśki w TVN?! Szokujące doniesienia mediów!

Już więcej nie zobaczycie go w "Faktach"?!

To KONIEC Piotra Kraśki w TVN?! Szokujące doniesienia mediów!

2022-08-18 15:10

W czerwcu Piotr Kraśko zniknął z głównego wydania "Faktów", po tym jak TVP ujawniło, że prezenter przez lata migał się od płacenia podatków. Jego współpracownicy z rozmowie z branżowymi mediami, nieoficjalnie zdradzili, że dziennikarz może już w ogólne nie wrócić do TVN. Twierdzą, że Kraśko ma "wiele za uszami", a jego kłopoty są dla stacji jak "śmierdzące jajo". Poznajcie szczegóły.

Piotr Kraśko przez lata nie płacił podatków, a gdy wszystko się wydało przelał fiskusowi aż 850 tysięcy zaległych należności. Niedługo potem okazało się także, że dziennikarz przez lata prowadził auto, mimo że odebrano mu do tego uprawnienia

W świetle kolejnych problemów Kraśko przestał pojawiać się w "Faktach" w TVN. Upływają kolejne miesiące, w których stacja nie uznaje go w grafiku. Branżowy portal wirtualnemedia.pl ustalił, że Kraśko na pewno nie pojawi się ani w "Faktach", ani w "Faktach po Faktach" do końca sierpnia". Współpracownik z TVN zdradził dziennikarzom, że nie wiadomo jeszcze, czy Kraśko wróci do pracy w sierpniu. Twierdzi też, że jest sporo osób, które nie chcą jego powrotu.

- Grafików jeszcze nie ma na ten okres [wrzesień - przyp. red.], ale to wątpliwe. Jest silny opór znacznej części redakcji przeciwko powrotowi Piotra do pracy. Takie sygnały wysyłane są do zarządzających nie tylko informacją w TVN, ale stacją w ogóle – mówi osoba pracująca przy "Faktach".

Dodaje też, że przeszłość dziennikarza jest problematyczna dla TVN na tyle, że Kraśko może już w ogóle nie wrócić do pracy.

- Niewykluczone, że Kraśko w ogóle nie wróci, ani do „Faktów”, ani do TVN. Jego - nakładające się na siebie sprawy - są trochę dla stacji „śmierdzącym jajem”, nikt w stacji nie chce kłaść głowy za dziennikarza, który ma sporo za uszami. Co innego, gdyby był przedmiotem bezpodstawnych ataków mediów rządowych, wtedy można by z tego zrobić sprawę. Ale tutaj rzecz wydaje się być ewidentna i na pewno nie jest polityczna.

Dziennikarze zapytali TVN czy i kiedy Piotr Kraśko wróci do pracy, jednak nie otrzymali żadnej odpowiedzi.

Sonda
Czy Piotr Kraśko powinien odejść z "Faktów"?
Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm. Najbardziej przebojowa impreza lata!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE