Tomasz Kammel rozprawia o "światłości umysłu". Ma jednak trochę racji! Padły nieoczekiwane słowa o batonach

2022-10-01 21:35

Tomasz Kammel (51 l.), choć zawsze podkreślał swoją słabość do Pań o krągłych kształtach, sam woli jednak bardziej rygorystycznie dbać o linię. Prezenter, który niedawno podjął się internetowego wyzwania i zaczął poważnie wyciskać z siebie siódme poty na siłowni, nie był jednak zadowolony z efektów swojej pracy. Dlatego nie zamierza odpuszczać! Wyjawił, jak wzmacnia swój organizm, także wprowadzając zmiany w swojej diecie. Padły ciekawe słowa o światłości umysłu - też chcecie ją uzyskać? Dziennikarz ma dla Was kilka rad.

Tomasz Kammel rozprawia o światłości umysłu. Ma jednak trochę racji! Padły nieoczekiwane słowa o batonach

i

Autor: AKPA/Piętka

Tomek Kammel zdradza, jak wkręcił się w sport. Wprowadził też radykalne zmiany w diecie. "Czy fajnie jest wrąbać tego batona?"

Tomasz Kammel nie popiera mody na wychudzone kobiety, co nie oznacza, że nie ceni umięśnionej sylwetki. W myśl zasady "w zdrowym ciele zdrowy duch" prezenter postanowił więc wziąć się za siebie i podjąć internetowe wyzwanie wytrwałości, od razu jak tylko skończył się tłumaczyć ze swojej orientacji seksualnej. Regularne treningi na siłowni, choć przyniosły efekty, nie były dla dziennikarza w żadnej mierze jednak zadowalające. Jak żartobliwie dodawał, jeszcze wiele pracy przed nim.

W tym trudnym procesie, aby wzmocnić siłę stosowanych ćwiczeń, Tomek Kammel zdecydował się wesprzeć się także rygorystyczną dietą. Jest sobota wieczór, a Wy właśnie otwieracie kolejne opakowanie słodkości? Oj, prezenter ma dla Was kilka rad.

Unikam cukru, ale nie tak, że w ogóle go unikam. Staram się czasem zadać sobie pytanie: "Ale na pewno tego potrzebujesz?" - tłumaczył w rozmowie z Plejadą Tomasz Kammel, który już od 20 tygodni wyciska z siebie siódme poty na siłowni i nie zamierza się zatrzymywać. Chyba, że w drodze do lodówki po kaloryczne przekąski!

Postanowiłem odpowiadać sobie na pytanie: "Czy fajnie jest wrąbać tego batona, który jest tylko słodki, czy jak sobie chwilę od niego odpocznę, to mi się krzywda stanie?". Bardzo często dochodzę do wniosku, że bez niego też jest dobrze żyć. Światłość umysłu, rześkość i energia przychodzą w nagrodę - nie wiemy, jak tam Wasza światłość umysłu, ale z tego, co zrozumieliśmy, pytanie, jakie zadaje sobie w podobnych sytuacjach prezenter, należy raczej do rodzaju tych retorycznych.

Jedno jest pewne: czuję się dużo, dużo lepiej i nie zamierzam zaprzestać, więc 20 tygodni minęło, a ja działam dalej - za to efekty regularnych treningów, o których opowiadał Tomasz Kammel, to niezaprzeczalne zalety zmiany stylu życia. Trzymamy kciuki! Jak to mówią, samo się nie zrobi.

Tomasz Kammel, choć sam lubi dbać o linię, zawsze był zwolennikiem kobiet o pełnych kształtach. Jak zmieniał się na przestrzeni lat, będąc w związku jeszcze z Katarzyną Niezgodą? Dziś już obydwoje układają sobie życie na nowo u boku kolejnych partnerów. Więcej w naszej galerii zdjęć poniżej!

Sonda
Starasz się ćwiczyć regularnie?
Doda o ostrym seksie

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki