Top Model: naga sesja i lesbijski ślub!

i

Autor: x-news/TVN, Bartosz Krupa "Top Model": naga sesja i lesbijski "ślub"!

Ale emocje!

"Top Model": naga sesja i lesbijski "ślub"! Jak uczestnicy poradzili sobie z zadaniami?

5 października na antenie TVN wyemitowano kolejny, 5. odcinek "Top Model 11". Na uczestników show czekały wymagające wyzwania. Jak poradzili sobie podczas nagiej sesji zdjęciowej? Jak przebiegał "ślub" dwóch uczestniczek "Top Model"? Sprawdźcie w poniższym tekście!

Rywalizacja między uczestnikami 11. sezonu "Top Model" nabiera rumieńców. Po castingach przyszedł czas na metamorfozy, które - jak zawsze - wzbudziły ogromne emocje, a następnie - na pierwsze zadania. O ich poziomie trudności świadczy fakt, że jedna z uczestniczek "Top Model" w 4. odcinku programu została zabrana przez karetkę!

W środę, 5 października, na antenie TVN wyemitowano kolejny, 5. odcinek "Top Model 11". Emocje sięgały zenitu - na uczestników czekały kolejne wymagające zadania. Pierwszym z nich była sesja zdjęciowa na batutach. Pozowanie w parach okazało się problematyczne dla Marceliny i Natalii, które miały wyraźne problemy z komunikacją. 

Kolejnym z zadań było zaprojektowanie okładki do magazynu. Temat przewodni brzmiał "Miłość to miłość". Mentorkami sesji, której efekty miały pojawić się na okładce magazynu Glamour, zostały Katarzyna Zelman, olimpijska wioślarka, walcząca z homofobią w Polsce, a także Magdalena Piotrowska, aktywistka z ekologią w sercu. Martyna i Adriana zdecydowały się na zaaranżowanie "ślubu"! Panie z zadaniem poradziły sobie znakomicie.

5. odcinek "Top Model" zwieńczyła naga sesja zdjęciowa. Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Kasia Sokołowska bacznie przyglądali się temu, jak radzą sobie uczestnicy programu. Ci zaś mierzyli się z silnymi emocjami - Adrian za wszelką cenę starał się pokonać stres, traktując wyzwanie z humorem. Przed obiektywem pomimo nagości zadziwiająco swobodnie czuła się wiotka Marcelina.

Ola, która otrzymała od jurorów złoty bilet, przyznawała za to, że naga sesja kosztowała ją wiele negatywnych emocji. Wszystko przez problemy z akceptacją własnego ciała! Uczestniczka łamiącym się głosem dodawała, że zawsze miała kompleksy z powodu swojego brzucha. Choć więc zaczęła nad nim pracować, nadal, jak otwarcie tłumaczyła w przebitce, porównuje się do pozostałych uczestniczek i nie czuje się przez to pewnie. Świat modelingu jest w takich przypadkach wyjątkowo okrutny. Naszym zdaniem modelka ma świetne ciało!

Z taką postawą w świecie mody walczy jednak Martyna. Uczestniczka bez ogródek dodawała, że jej misją jest pokazanie innym młodym dziewczynom, że ich ciała są wystarczająco dobre takimi, jakimi są, bez katowania się rygorystyczną dietą i morderczymi treningami. Przed obiektywem wykreowała prawdziwą magię! Pochwaliła ją Joanna Krupa, nazywając ją "inspiracją dla innych kobiet".

W odcinku pojawili się goście specjalni: Klaudia El Dursi i Katarzyna Zillmann - uczestniczki poprzednich edycji, Magdalena Piotrowska, Katarzyna Dąbrowska (redaktor naczelna magazynu "Glamour"), a także Marianna Gierszewska (aktorka) i Marta Łachacz (koordynatorka scen intymnych).

Sonda
Oglądasz "Top Model"?

Słynne metamorfozy to jeden z kluczowych elementów "Top Model". Czasem bywają bardzo bolesne! Olga Król kiedy zobaczyła swoją nową fryzurę... Wybuchła płaczem! Więcej szczegółów w naszej galerii zdjęć poniżej.

Gwiazdozbiór Jaruzelskiej - Monika Richardson
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają