Top Of The Top Sopot Festival

Top Of The Top Sopot Festival 2022: stylizacje gwiazd. Kto wyglądał "jak struś w krakowskim zoo"?

2022-08-19 13:50

Trzeci dzień Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 już za nami. Podczas muzycznej uczty gwiazdy zaprezentowały różnorodne kreacje. Jak wypadły tym razem? Stylizacje ocenił ekspert, Daniel Jacob Dali. Projektant gwiazd wskazał, kto zadał szyku na Top Of The Top Sopot Festivalu, a kto tym razem się nie popisał!

Podczas trzeciego dnia Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 widzowie mogli obejrzeć muzyczne popisy gwiazd w ramach koncertu #ZawszeRazem. W Operze Leśnej pojawili się tacy wykonawcy jak Katarzyna Nosowska, Mrozu, Jan Borysewicz, Ewa Bem, Agnieszka Chylińska czy Grzegorz Markowski. Jak w ostatnich dniach, tak i tym razem na Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 nie zabrakło oryginalnych kreacji. Stylizacjom przyjrzał się projektant gwiazd, Daniel Jacob Dali. Artystom nie udało się uniknąć modowych wpadek!

Córka Przybylskiej jak kryminalista. Nowa moda

Daniel Jacob Dali ocenia kreacje gwiazd na Top Of The Top Sopot Festival 2022. Jak wypadły?

Niestety, nie zawsze wszystko, co dobrze się zaczyna, dobrze się kończy. Gwiazdy na scenie sopockiego festiwalu przez pierwsze dwa dni popisały się na całego, jednak ostatni dzień zawiódł - i to bardzo - miłośników mody. Ostatniego dnia Top Of The Top Sopot Festivalu 2022 panował całkowity "fashion misz-masz". Strojami popisało się zaledwie kilka gwiazd.  

Jedną z nich zdecydowanie była Mery Spolsky. Jej garnitur w modnym różowym kolorze z przeplatanym biustonoszem świetnie wpisał się w obecnie panujące trendy. Oryginalne spodnie z rozcięciami były akcentem, który przyciągał uwagę publiczności.

Prawdziwego czadu na scenie dały prowadzące - Ewa Drzyzga oraz Anna Kalczyńska. Obie panie wyglądały niczym na wybiegu takich marek jak Chanel czy Dior. Anna postawiła na wspomniany, modny w tym sezonie róż. Zaprezentowała się w przepięknej długiej sukni z otwartym, dużym dekoltem. Ewa Drzyzga wybrała oryginalny projekt w kolorze czerni z dodatkowym akcentem w postaci cekinów.

Jak wypadła moda męska na Top Of The Top Festivalu 2022 w Sopocie? Jak zawsze, zaszalał Michał Szpak. Artysta pokazał się w odblaskowych spodniach i krótkiej, srebrnej, odblaskowej bluzie z kapturem. Mrozu dodał elegancji w stylu lat 70., a Nick Sinckler cały na różowo zrewolucjonizował ściankę i wręcz nie mógł się opędzić od fotografów! 

Niestety, lista najgorzej ubranych jest bardzo długa. Joanna Krynksa założyła suknię w kwiatki odpowiednią na dożynki w Bochni. Katarzyna Nosowska zaprezentowała się w kreacji, która wyglądała jak pierwsze lepsze ubrania wyciągnięte z szafy, a połączenie koloru pomarańczowego i srebrnych cekinów wyglądało jak roztopione lody na chodniku latem. Trzeciego dnia Top Of The Top Sopot Festivalu Ralph Kamiński wystąpił w piórach sięgających prawie do ziemi, przez co wyglądał co najmniej jak struś w krakowskim zoo.

Wpadek było wiele. Myślę, że dwa poprzednie dni festiwalu, podczas których większość artystów wyglądała fenomenalnie, wysoko postawiły poprzeczkę.

Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy podczas trzeciego dnia Top Of The Top Sopot Festivalu 2022! 

Sonda
Jak podobały Ci się kreacje gwiazd?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE