Zakonnice do programu TVP

i

Autor: Shutterstock Zakonnice do programu TVP

TVP startuje z nowym programem religijnym! To reality-show o trzech zakonnicach!

2023-08-29 18:49

W połowie sierpnia Telewizja Polska zaprezentowała swoją ofertę programową na jesień. Oprócz szlagierowych produkcji, nie zabraknie także nowych programów. Jednym z nich będzie religijne reality-show. Bohaterkami programu będą trzy siostry zakonne. Poznajcie szczegóły!

Nowa oferta programowa Telewizji Polskiej została zaprezentowana w połowie sierpnia. Od wczoraj możemy już obejrzeć między innymi kultowe seriale: "M jak miłość" czy "Barwy Szczęścia". Ale nowa ramówka to nie tylko popularne seriale, tej jesieni zobaczymy też sporo nowych formatów. Taką nowością jest religijny program o trzech zakonnicach, który będzie swojego rodzaju programem reality-show.

Nowy program TVP. Reality-show o zakonnicach

Bohaterkami nowego religijnego programu "Welon, fura i brawura" są trzy siostry zakonne, Teresa Pawlak, Anna Bałchan oraz Karina Pawłowska, znane z niekonwencjonalnych i oryginalnych metod ewangelizacji i ogromnej charyzmy. Bohaterki będą wyruszać na różne religijne wydarzenia, a w każdym odcinku w nieznanym im pojeździe, wśród których znalazła się nawet laweta, będzie im towarzyszyć tajemniczy gość - podaje komunikat TVP.

Zobacz poniższą galerię: Ramówka TVP. Tak wyglądały gwiazdy

Małgorzata Tomaszewska opowiada o ciąży. Gwiazda „Pytania na śniadanie” czeka na córeczkę?