Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017, odcinek 4. Kto wygrał?

2017-03-26 14:43
Twoja twarz brzmi znajomo
Autor: Facebook

Za nami  kolejny odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na scenie uczestnicy zaprezentowali największe hity muzyki rozrywkowej. Gwiazdy były nie do poznania, ale to Joanna Jabłczyńska zachwyciła srogie jury. W jakiej roli wystąpiła aktorka i jak wypadła? Sprawdźcie!

Jak każdy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" także ten był pełen emocji i niespodzianek. Jako pierwszy przed jury zaprezentował się lubiany przez widzów Krzysztof Kwiatkowski - jako Madonna, bo dla niego kobiece role nie są straszne. Zaś Kasia Popowska wcieliła się w mężczyznę i została Muńkiem Staszczykiem. Po niej na scenę wyszła Joanna Jabłczyńska jako ognista i pełna temperamentu Agnieszka Chylińska z czasów O.N.A. Swoim występem zachwyciła jury:  – To co zrobiłaś, to był koncert Chylińskiej w tym studiu. Sztuką jest wcielić się i to właśnie się wydarzyło. To była sztuka - mówił zachwycony Bartek Kasprzykowski. A Paweł Królikowski wtórował: - Nam po prostu gały wypadły na podłogę.

Sprawdź: TTBZ 7. Kogo zobaczymy na scenie? Kulisy show

Później pojawił się przystojny Alvaro Soler, czyli aktor Jakub Świderski. A w roli Sama Smitha wystąpiła Monika Borzym. Ciekawa i trudna rola przypadła liderowi zespołu Masters Pawłowi Jasionowskiemu, który zmienił się w Toto Cotugno. Zosia Nowakowska na scenie stała się Whitney Huston, a Sławomir prezentował wdzięki jako Tina Turner. I chociaż rywalizacja była zawzięta, to serca jury i  kolegów zdobyła Joanna Jabłczyńska. To ona wygrała odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

A w kogo uczestnicy wcielą się w przyszłym odcinku?

Sławomir - Elton John Jakub

Świderski - Karin Stanek

Zosia Nowakowska - Gwen Stefani

Krzysztof Kwiatkowski - Adam Levine Maroon 5

Monika Borzym - Krzysztof Krawczyk

Kasia Popowska - Christina Aguilera

Paweł Jasionowski - Rammstein

Joanna Jabłczyńska - The Mamas & The Papas - Band

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE