W TVP aż huczy od plotek o Rafale Brzozowskim! Gdy usłyszeliśmy, z kim rzekomo ma mieć romans, padliśmy!

2021-10-18 14:33
Plotki w TVP. Z kim romansuje Rafał Brzozowski?
Autor: AKPA Plotki w TVP. Z kim romansuje Rafał Brzozowski?

Jeszcze do niedawna media spekulowały, że Rafał Brzozowski ma romans z Edytą Górniak. Teraz z kolorowej prasy dowiadujemy się, że prezenter programu "Jaka to melodia?" podobno nawiązał bardzo bliską relację z inną gwiazdą stacji, którą doskonale wszyscy znacie! To nazwisko będzie szokiem dla wielu! Według doniesień gazety "Dobry tydzień" na korytarzach w TVP aż huczy od plotek!

Tuż przed Eurowizją Rafał Brzozowski skorzystał z zaproszenia Edyty Górniak, która zaproponowała mu gościnę w swojej górskiej chatce. Gwiazdor TVP i piosenkarka jeszcze kilkukrotnie zostali przyłapani przez paparazzi na wspólnych wyjściach. Wielu zaczęło przypisywać im romans, a plotki podsycała Edyta Górniak. - Mamy teraz fajną relację. Pomogłam mu troszeczkę, wsparłam go duchowo i energetycznie. Przy okazji trochę się poznaliśmy. Siedzieliśmy do rana i fajnie było. Różne rzeczy robiliśmy - mówiła w rozmowie z Pudelkiem robiąc "zalotne oczy".

NIE PRZEGAP: Koszmar w "Mam talent", błagają już tylko o modlitwę! Uczestnik w stanie krytycznym walczy o życie! [VIDEO]

W końcu głos zabrał sam Rafał Brzozowski. Dziennikarka JastrzabPost spytała go o koronasceptyczne teorie Edyty. Gwiazdor TVP zapewnił, że diwa jest jego przyjaciółką. - Przede wszystkim Edyta jest moją przyjaciółką. Bo tu już się różne rzeczy mówi. Edyta ma swoje określone poglądy. Jako przyjaciółkę wspieram. Ja nie polemizuję. Ona jest osobą autonomiczną i wie, co robi - wypowiedział się artysta, który przy okazji obsypał bliską znajomą komplementami.

Teraz "Dobry tydzień" donosi, że w ostatnim czasie Rafał Brzozowski bardzo zbliżył się do... Marty Manowskiej, z którą współpracuje w programie "The Voice Senior"! Tygodnik twierdzi, że wyjątkowa zażyłość prezenterów jest przedmiotem plotek na korytarzach TVP. 

NIE PRZEGAP: Z samego rana Anna Samusionek przekazała tragiczne wiadomości. W środku nocy doszło do potwornej tragedii

- Tych dwoje ma podobną wrażliwość i spojrzenie na świat. Przy realizacji 'The Voice...' spędzali ze sobą długie godziny na planie i jeszcze bardziej się zbliżyli - czytamy w tygodniku.

Te doniesienia w rozmowie z gazetą potwierdzają też inni pracownicy TVP: - Stworzyli wyjątkowy duet, mają podobną, pozytywną energię - mówi tygodnikowi osoba z produkcji "The Voice Senior".

Tygodnik podkreśla, że obydwoje są singlami marzącymi o założeniu rodziny i przytacza ich wypowiedzi z wywiadów.

- Każda z nas pragnie dziecka, domu poczucia bezpieczeństwa - mówiła Marta Manowska.

NIE PRZEGAP: Koszmar Zenka Martyniuka powrócił?! Wiemy, co jego syn wyprawiał w sobotni wieczór...

- Dziecko to przecież wielka radość, a ja chciałbym kiedyś mieć wielką rodzinę - wyznał jakiś czas temu Rafał Brzozowski.

Tygodnik przekonuje, że ich wielka przyjaźń może się przekształcić w miłość do grobowej deski. 

- Ci, którzy z nimi pracują, nie mają wątpliwości, że ta przyjaźń może zmienić się w coś więcej - czytamy w "Dobrym Tygodniu".

A wy jak myślicie? Pasują do siebie? Oddajcie swój głos w sondzie niżej i zobaczcie, jak odpowiadali inni czytelnicy!

NIE PRZEGAP: Ludzie są zażenowani reakcją jurorów! Na scenie w "Mam talent" pojawiła się striptizerka!

Sonda
Czy Rafał Brzozowski i Marta Manowska pasują do siebie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE