Uczestniczka Top Model straciła ciążę. Oglądając to nagranie, płaczemy razem z nią

i

Autor: instagram/@aleksandrazuraw Uczestniczka "Top Model" straciła ciążę. Oglądając to nagranie, płaczemy razem z nią

"Chcemy Cię pamiętać"

Uczestniczka "Top Model" straciła ciążę. Oglądając to nagranie, płaczemy razem z nią

2022-12-24 14:53

Gdy uczestniczka "Top Model", Aleksandra Żuraw (28 l.) dowiedziała się o ciąży, nie posiadała się ze szczęścia. Niestety, jej szczęście nie trwało długo. Aleksandra Żuraw straciła ciążę, o czym poinformowała za pośrednictwem nagrania na Instagramie. Krótkie wideo, które opublikowała, sprawia, że łzy same cisną się do oczu...

Aleksandra Żuraw to uczestniczka 4. edycji show TVN "Top Model". Obecnie spełnia się ona w roli influencerki i relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. W 2018 roku została mamą - na świat przyszła jej córka Apolonia. Ola Żuraw rozstała się z ojcem dziewczynki, a następnie związała się z obecnym partnerem, Kacprem. Niedawno para wzięła ślub, a teraz spodziewali się dziecka. Niestety, spotkała ich niewyobrażalna tragedia - uczestniczka "Top Model" poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że straciła ciążę. 

Ola Żuraw poroniła. Pokazała pełne bólu nagranie. Trudno powstrzymać łzy

23 grudnia na instagramowym profilu Aleksandry Żuraw pojawiło się czarno-białe nagranie. Na początku krótkiego wideo możemy zobaczyć, jak uczestniczka "Top Model" oraz jej ukochany cieszą się z faktu, iż zobaczyli dwie kreski na teście ciążowym. Na kolejnych kadrach pokazała wizytę w szpitalu, a także planowany termin porodu - sierpień 2023. Niestety, radość pary nie trwała długo. U Aleksandry Żuraw wykryto bowiem ciążę pozamaciczną. Następnie widzimy zbliżenie na twarz modelki. Maluje się na niej cierpienie, a po policzkach płyną łzy. 

"Chcemy Cię pamiętać" - napisała Ola Żuraw w poruszającym wpisie, a w jednym z komentarzy dodała: "Fragment pierwszego nagrania był rejestrowany z myślą o dokumencie 9-miesięcznej podróży, jaką jest ciąża. Nagrywając w szpitalu oraz na izbie przyjęć, nazywaliśmy dzidziusia "żartownisiem", który ma ciężkie poczucie humoru po tacie, i cały czas mieliśmy nadzieję, że to wszystko będzie miało pozytywny finał. Zdjęcia wyników, fragmenty nagranego płaczu pochodzą z prywatnych wiadomości z konwersacji z moją rodziną i przyjaciółmi, nie miałam nigdy na celu ich publikować. Nie miałam również w planach dzielić się stratą, decyzję podjęłam spontanicznie, bo jestem osobą, która musi się wygadać, roznegliżować emocjonalnie, by poczuć ulgę. Dziękuję za tysiące wiadomości, dzielenie się ze mną swoimi historiami, poradami w temacie radzenia sobie w tej sytuacji. Dziękuję, dziękujemy, że jesteście z nami. Wszechświat/Bóg daje nam tyle, ile jesteśmy w stanie udźwignąć"

Ola Żuraw z "Top Model" mogła liczyć na wyrazy współczucia oraz ogromne wsparcie ze strony fanów oraz innych gwiazd, takich jak Osi Ugonoh czy Adam Boguta. Na InstaStories wyznała ona: "Myślę, że będę nosić to do końca swoich dni". Dodała jednak, że nie porzuciła marzeń o kolejnym potomku i liczą na "tęczowy cud" (czyli dziecko, które urodziło się z ciąży następującej po poronieniu). 

Współczujemy Aleksandrze Żuraw i jej mężowi straty i życzymy im dużo siły.

Sonda
Czy uważasz, że ciężarne kobiety w Polsce mają zapewnioną odpowiednią opiekę lekarską?
Nasi Partnerzy polecają