Udział w Projekt Lady zmienił jej życie. Patrycja Wieja zdradziła nam patent Rozenek-Majdan [WIDEO]

2021-09-01 21:14
Patrycja Wieja
Autor: Instagram Patrycja Wieja

Patrycja Wieja to pierwsza zwyciężczyni słynnego programu TVN prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Uczestniczka show przeszła spektakularną metamorfozę i nie chodzi tu tylko o wygląd, ale i o zachowanie! Wieja opowiedziała "Super Expressowi", czy żałuje swojego udziału w Projekt Lady. Zapytaliśmy ją o złote rady, które otrzymywała od mentorek. Sprawdźcie patent Rozenek-Majdan!

Patrycja Wieja wygrała Projekt Lady i pod okiem Małgorzaty Rozenek-Majdan nauczyła się w programie dobrych manier. Show otworzyło jej drogę do dalszego samorozwoju. W nagrodę otrzymała 3. miesięczny kurs w Cambridge. Mentorki uświadomiły jej, na czym powinna się skupić w życiu i do czego dążyć. Patrycja Wieja znalazła ukojenie w sporcie.  Brała udział w programie "Ninja Warrior Polska", lubi morsować, a już niedługo zobaczymy ją w Fame MMA. W serwisie YouTube możecie śledzić jej filmiki z treningami. Patrycja Wieja pojawiła się na premierze filmu "Mistrz", który przedstawia historię Tadeusza "Teddy’ego" Pietrzykowskiego, legendarnego pięściarza. Bokser walczył o przetrwanie w Auschwitz. Porozmawialiśmy o tym z odtwórcą głównej roli, gwiazdorem "Na dobre i na złe".

Zobaczcie tutaj: Piotr Głowacki schudł 16 kg do roli. W FAME MMA pokonałbym wszystkich!

Patrycja Wieja walczyła w Projekt Lady o własne szczęście. Zobaczcie wywiad z uczestniczką, która zdradza patent Małgorzaty Rozenek-Majdan! Jak zachować się w kinie? To może Wam się przydać!

Patrycja Wieja: Żałuje udziału w "Projekt Lady"? Wyjawiła patent Małgorzaty Rozenek-Majdan!

ZOBACZ: Rafał Zawierucha o używkach i rodzicach. Wychowali 26 obcych dzieci! [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE