W sklepach mylą Kayah z obsługą! Pytają gdzie znajdą jakiś towar pytają gdzie znajdą jakiś towar

i

Autor: akpa W sklepach mylą Kayah z obsługą! "Pytają gdzie znajdą jakiś towar" pytają gdzie znajdą jakiś towar

W sklepach mylą Kayah z obsługą! "Pytają gdzie znajdą jakiś towar"

2022-05-24 9:59

Kayah (55 l.) nikomu przedstawiać nie trzeba. Okazuje się jednak, że nie wszyscy rozpoznają znaną piosenkarkę. Gwiazda przyznaje, że zdarza się, że zostaje z kimś pomylona. Wyznanie Kayah naprawdę zaskakuje!

Kayah od dziesiątek lat pojawia się na scenie ze swoimi nieśmiertelnymi hitami. Pracuje również nad nowymi przebojami, a do tego wspiera młodych artystów w swojej wytwórni muzycznej. Ostatnio śpiewała na Polsat Super Hit Festiwal 2022. Tak więc, co chwilę pojawia się gdzieś w przestrzeni publicznej. Mimo tego zdarza się, że piosenkarka nie zostaje rozpoznana na przykład w sklepie. Aż trudno uwierzyć, że ktoś mógłby nie wiedzieć, kim jest popularna artystka...

Kayah ma ukrytą pasję

Piosenkarka całe swoje życie związała z muzyką. Teraz okazuje się jednak, że Kayah ma również inną pasję, jaką jest dekoracja wnętrz. Uwielbia to do tego stopnia, że mogłaby się tym zajmować na stałe.

"Nie wiem czy wiecie, ale jedną z moich pasji jest wystrój wnętrz. Gdybym nie śpiewała zawodowo, pewnie właśnie tym bym się zajmowała", napisała na Instagramie.

Kayah mylą w sklepie z obsługą

Kayah zamiast biegać po butikach i showroomach z modnymi ciuchami, to z radością chodzi po sklepach budowlanych i z dodatkami wnętrzarskimi. Porusza się tam tak sprawnie, że klienci czasami mylą ją z obsługą!

"W sklepach budowlanych, czy wnętrzarskich poruszam się równie sprawnie jak po własnym domu. Robię to z taką pewnością i zaangażowaniem, że czasem klienci tych sklepów biorą mnie za kogoś z obsługi i pytają gdzie znajdą jakiś towar i z chęcią im wskazuję :)", dodaje.

Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!
Sonda
Lubisz muzykę Kayah?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE