W takich warunkach "Królowa Życia" urodziła syna. Przemycili ją tirem do USA! Plan ucieczki jak z sensacyjnego filmu

2021-11-25 10:09
Dagmara Kaźmierska o przemycie do USA. Tak rodziła Królowa życia
Autor: Instagram Dagmara Kaźmierska o przemycie do USA. Tak rodziła Królowa życia

Dagmara Kaźmierska to gwiazda show TTV - "Królowe życia". Wiadomo, że kobieta była skazana za sutenerstwo. Kaźmierska wydała książkę, w której opowiada o swojej wstrząsającej przeszłości. Pojawił się w niej wątek przemytu do USA, gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży. Jej opowieści są jak scenariusz dobrego filmu sensacyjnego. Nie uwierzycie, a jednak!

Dagmara Kaźmierska napisała książkę "Prawdziwa historia Królowej Życia", która okazała się prawdziwym hitem sprzedaży! Nic dziwnego, że fani chcą poznać jej zawiłe losy. Kaźmierska miała życie jak z filmu, ale nie wiązało się ono z samymi przyjemnościami. Gwiazda przesiedziała 14 miesięcy w zakładzie karnym we Wrocławiu. "Królowa życia" musiała rozstać się wtedy ze swoim kilkuletnim synkiem, który bardzo przeżył brak matki. Psychiatrzy orzekli, że Conan zmaga się z zespołem stresu pourazowego. Z grzecznego chłopca zrobiło się "trudne dziecko". Dokuczał innym, nawet dziewczynkom. Dzieci nie chciały się z nim kolegować. Wiem, że wyżywał się na rówieśnikach za to, że nie było przy nim mamy. A oni nie pozostawali mu dłużni - wyznała Kaźmierska. Dagmara wzięła w więzieniu ślub, a jej mąż siedział za zabójstwo. 

W galerii poniżej zobaczycie, jak zmieniała się Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"

ZOBACZ: Przegrała w finale Top Model, ale zdobyła miłość. Oświadczyła się przed kamerami swojej dziewczynie!

Dagmara Kaźmierska została zaproszona do porannego programu Onetu, by porozmawiać o swojej książce. Przy okazji poruszono temat jej ucieczki i porodu. Gwiazda pracowała w Niemczech, była kelnerką w kasynie. Później postanowiła przenieść się na inny kontynent. Wylądowała w Kanadzie. Gdy była w dziewiątym miesiącu ciąży, została przemycona do Stanów Zjednoczonych. Kilka godzin później na świat przyszedł jej syn: - Nie przyznawałam się, że jestem w ciąży, ale Conanek ważył 2,5 kg jak się urodził, więc był bardzo mały, brzucha nie było widać. (...) Przemycili mnie tirem.

W rozmowie z Odetą Moro pojawił się wątek tego, że Kaźmierska najpierw dostała propozycję, aby przepłynęła przez jezioro Ontario. Miała dostać maseczkę, rurkę do oddychania. Jeżeli zostałaby złapana, musiałaby skakać w zaawansowanej ciąży! - Dlatego przemyt został zrobiony inną drogą (..) Schowałam się w ciąży na górnej półce w tirze.

Mąż czekał na miejscu na ukochaną. Byli za sobą tak stęsknieni, że tuż przed porodem zdążyli uprawiać seks! 

Sonda
Kim dla ciebie jest Dagmara Kaźmierska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE