Wiadomo kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera. To dla niej rozstał się z żoną?

i

Autor: AKPA

Wiadomo, kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera. To dla niej zostawił matkę swojego dziecka?

2022-06-06 7:58

Filip Chajzer (38 l.) rozstał się z wieloletnią partnerką i matką ich dziecka - Małgorzatą Walczak. Prezenter wydał oświadczenie potwierdzające te plotki w mediach społecznościowych tuż po publikacji zdjęć paparazzi, które ujawniły, że spotyka się z pewną kobietą. Co wiemy o tajemniczej przyjaciółce dziennikarza "Dzień Dobry TVN"?

Filip Chajzer wraz z Gosią Ohme (43 l.) prowadzi poranny program "Dzień Dobry TVN". Dziennikarz raczej unika publicznych zwierzeń dotyczących swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak postawiony pod ścianą, zrobił wyjątek. Media upubliczniły jego zdjęcia z tajemniczą kobietą, wykonane w jednej z warszawskich restauracji. Oboje nie szczędzili sobie czułości, a po skończonym posiłku udali się wspólnie do mieszkania. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Filip Chajzer był w długoletnim związku z Małgorzatą Walczak. Para wspólnie wychowywała syna - Aleksandra. Po publikacji tych zdjęć prezenter wydał oświadczenie, w którym potwierdził rozstanie z dotychczasową partnerką.

"Wylewne komentowanie życia prywatnego to, jak dobrze wiecie, nie moja bajka. Dlatego wraz z Gosią najbardziej enigmatycznie, jak tylko się da, prosimy o uszanowanie naszych prywatnych decyzji. Dobro dziecka jest dla nas zawsze najważniejsze" - napisał w mediach społecznościowych.

Portal podał, że Małgorzata Walczak wcześniej nie miała pojęcia o tym, że Filip Chajzer spotyka się z inną kobietą.

"Został przyłapany na gorącym uczynku i rozpaczliwie próbuje ratować wizerunek. Gosia nie miała pojęcia o istnieniu „tej drugiej”. Filip nie może temu zaprzeczyć, dlatego wydał tak oszczędne oświadczenie. Niestety, dowiedziała się o tym z publikacji na Pudelku" - podał informator Pudelka.

Zdaniem informatora portalu, do rozstania pary doszło tuż po ujawnieniu zdjęć paparazzi. Filip Chajzer w oświadczeniu opublikowanym w sieci donosi, że nastąpiło ono już wcześniej, zanim zaczął spotykać się z "tajemniczą nieznajomą". 

Kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera?

Filip zna się z nową przyjaciółką od ponad roku. Przynosiła mu garnitury do studia „Dzień Dobry TVN”. Pracowała bowiem u projektanta, u którego ubierał się Filip. I długo ich kontakt był tylko zawodowy. Potem zakolegowali się, zaprzyjaźnili. Z czasem zobaczyli, jak wiele ich łączy, jak doskonale rozumieją się, gdy rozmawiają na wszystkie tematy świata - czytamy na Plotku.

Bratnia dusza Filipa Chajzera nie dąży do popularności. Wręcz przeciwnie - jest skromna i wrażliwa. Nie interesuje ją bycie w centrum uwagi. Ponoć właśnie tymi cechami ujęła prezentera.

Przyjaciółka Filipa jest wrażliwą, skromną dziewczyną, zupełnie nie ma parcia na szkło. To w niej Filipa ujęło. Kilka miesięcy temu dopiero pojawiło się między nimi uczucie. Spotykają się od około trzech miesięcy. Okazuje się, że projektant, dzięki któremu Filip poznał uroczą przyjaciółkę, ma szczęście do kochliwych gwiazdorów. Ubiera się u niego też Antek Królikowski – podał informator portalu.

Małgorzata Ohme traktuje rozwód jak porażkę? „Często szewc bez butów chodzi”
Sonda
Lubisz Filipa Chajzera?
Nasi Partnerzy polecają