Wielka Gala Jubileuszowa Polsatu fenomenem w historii stacji

i

Autor: FB/@polsat

Szok!

Wielka Gala Jubileuszowa Polsatu fenomenem w historii stacji. To się jeszcze nie zdarzyło!

2022-12-07 14:02

We wtorek, 6 grudnia, odbyła się Wielka Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia Polsatu. Na wydarzeniu nie zabrakło największych osobistości związanych z tą stacją. Gala była również fenomenem w historii Polsatu! Zobaczcie, co się wydarzyło. Wielkie zaskoczenie?

We wtorek, 6 grudnia 2022 roku, odbyła się Wielka Gala Jubileuszowa z okazji 30-lecia Polsatu. Wydarzenie to było okazją do przypomnienia najważniejszych momentów z historii stacji i podsumowania trzech dekad jej działalności. Na uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie pojawiły największe gwiazdy Polsatu. Nie zabrakło Krzysztofa Ibisza, Andrzeja Piasecznego, Pauliny Sykut-Jeżyny, Andrzeja Grabowskiego, Marceliny Zawadzkiej i Anny Dereszowskiej. Na czerwonym dywanie brylowały też Olga Bołądź, Ewa Wachowicz, Iwona Pavlović, Maryla Rodowicz, Ewa Gawryluk i wiele innych osobistości ze świata show-biznesu. Gala z okazji 30-lecia Polsatu była też wydarzeniem niezwykle wzruszającym. Założyciel Grupy Polsat Plus i prezes stacji, Zygmunt Solorz, nie krył łez, gdy prowadzący składali mu gratulacje. W sentymentalną podróż zabrał również zgromadzonych Maciej Maleńczuk, który zaśpiewał piosenkę "Chciałem być" Krzysztofa Krawczyka.

Fenomen w historii Polsatu. Stacja nie wyemitowała ani jednej reklamy!

Gala z okazji 30-lecia działalności stacji była też wydarzeniem wyjątkowym z innego względu. W czasie niemal trzech godzin Polsat nie wyemitował ani jednej reklamy! Z uwagi na to, że stacja słynie z bardzo długich bloków reklamowych, ich całkowity brak może być uznany za ewenement. Wydłużony czas reklam od wielu lat jest obiektem żartów wśród widzów, a te bawią nawet samych pracowników stacji. Doskonale ilustruje to post, który stacja udostępniła na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

Sonda
Oglądasz filmy, seriale i programy w Polsacie?
Nasi Partnerzy polecają