Wielkie oszustwo z udziałem Edyty Górniak. Była wściekła! Czy sprawa skończy się w sądzie?

2022-08-12 17:09

Edyta Górniak (49 l.) była w szoku, kiedy zobaczyła plakat, promujący wydarzenie, na którym rzekomo miała pojawić się w roli prelegentki. Choć artystka ostatnio rzeczywiście pokusiła się o kilka wywodów na różne tematy, tym razem szybko wyszło na jaw, że tego to akurat nie planowała... Organizatorzy wykorzystali więc wizerunek gwiazdy do promocji imprezy bez jej wiedzy i zgody. O całej aferze poinformowała swoich fanów w mediach społecznościowych. Sprawa ma trafić do sądu!

Wielkie oszustwo z udziałem Edyty Górniak. Była wściekła! Czy sprawa skończy się w sądzie?

i

Autor: AKPA/Podlewski

Edyta Górniak została oszukana! "Polski showbusiness ku..a"

Edyta Górniak ostatnio uraczyła fanów kilkoma poradami, dotyczącymi butelkowanej wody. Te słowa autoryzowała jednak przynajmniej sama. Wściekła gwiazda właśnie podzieliła się w mediach społecznościowych oszustwem! Organizatorzy wydarzenia Forum I Gala Woman Power najwidoczniej wspierają kobiety tylko z nazwy, bowiem zdecydowali się na użycie wizerunku artystki bez jej wiedzy i zgody.

Oburzona Edyta Górniak opublikowała plakat, promujący galę, na którym widnieje jej postać, choć jak twierdzi, bynajmniej nie dogadywała się z organizatorką wydarzenia na udział w nim. Czego się jednak nie robi dla reklamy... Co ciekawe, biznesowemu forum, które ma odbyć się 30 września w Warszawie, patronuje medialnie Forbes Polska. Dlatego też i ich Edyta Górniak oznaczyła w swoim poście, ostrzegając przed oszustwem.

Gwiazda nie kryła złości i rozczarowania z powodu bezprawnego wykorzystania jej wizerunku. W sieci pojawiła się już zresztą kolejna wersja plakatu, na którym zamiast Edyty Górniak, Beaty Pawlikowskiej czy Joanny Przetakiewicz figurują m.in. Dorota Wellman i Magda Mołek. Miejmy nadzieję, że chociaż one zostały uprzedzone, że biorą udział w gali w roli prelegentek. Więcej poniżej!

Wielkie oszustwo z udziałem Edyty Górniak. Była wściekła!

i

Autor: Instagram/Edyta Górniak

Na podstawie jakiego dokumentu pomiędzy stronami użyła Pani mojego wizerunku do promocji wydarzenia, w którym nie biorę udziału? W trybie natychmiastowym kieruje temat do moich przedstawicieli prawnych - pisała wyraźnie rozzłoszczona Edyta Górniak. Trudno się dziwić. 

Wielkie oszustwo z udziałem Edyty Górniak. Była wściekła!

i

Autor: Instagram/Edyta Górniak

Polski showbusiness, k..a - podsumowała dosadnie Edyta Górniak. Więcej o tym, jak postrzega tę branżę w Polscę, zobaczycie w naszym wideo na końcu tekstu!

Wielkie oszustwo z udziałem Edyty Górniak. Była wściekła!

i

Autor: Instagram/Edyta Górniak

Warto wspomnieć, że dziś na profilu na Facebooku oznaczonej przez Edytę Górniak organizatorki wydarzenia pojawiła się już nowa wersja plakatu, promującego wydarzenie. Znajdują się na nim już kompletnie inne gwiazdy... Ciekawe, czy o tym wiedzą. Będziemy śledzić sprawę!

Edyta Górniak ostro o show-biznesie: Złodzieje, narkotyki i alkohol
Sonda
Czy zgadzasz się z kontrowersyjnymi tezami Edyty Górniak?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki

Nasi Partnerzy polecają