Wiktoria Gąsiewska nie jest już sama?! Tak bawiła się u boku tajemniczego mężczyzny [ZDJĘCIA]

2022-05-23 22:26
Wiktoria Gąsiewska
Autor: AKPA Wiktoria Gąsiewska nie jest już sama?! Tak bawiła się u boku tajemniczego mężczyzny

Wiktoria Gąsiewska (23 l.) od czasu rozstania z poprzednim partnerem korzystała z życia singielki pełnymi garściami. Wielu zastanawia się, kim będzie jej kolejny wybranek serca. Tymczasem na Instagramie opublikowano zdjęcia, na których urocza aktorka tuli się do przystojnego, tajemniczego mężczyzny. Czy to właśnie nowy chłopak Gąsiewskiej? Wszystko się wyjaśniło!

Wiktoria Gąsiewska w towarzystwie przystojnego mężczyzny. Czy to jej nowy romans?

Wiktoria Gąsiewska już od jakiegoś czasu pozostaje singielką. Jej czteroletni związek z poprzednim partnerem, Adamem Zdrójkowskim, zakończył się, jednak jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia zdawała się dobrze sobie z tym radzić. Od tamtej pory nie cichną jednak spekulacje, kto może zostać nowym wybrankiem jej serca.

Tymczasem na Instagramie pojawiły się zdjęcia Gąsiewskiej, beztrosko bawiącej się w towarzystwie tajemniczego, przystojnego mężczyzny. Marek Kaliszuk chętnie pozował do zdjęć w towarzystwie pięknej prezenterki. Szeroko uśmiechnięci, korzystali z uroków Dusseldorfu nocą.

Czy to właśnie nowy romans Wiktorii Gąsiewskiej?! Poniżej sami zobaczycie, jaka atmosfera panowała między nią, a towarzyszem jej upojnego wieczoru. Wygląda na to, że nie tylko dobrze się znają, ale i nie szczędzą sobie czułości - Kaliszuk obejmował aktorkę w pasie, a i ona nie unikała kontaktu fizycznego.

Wiktoria Gąsiewska z nowym partnerem?! Korzystali z uroków nocnego życia

Okazuje się, że młoda aktorka na zdjęciach pozuje z bliskim kolegą z planu. Marek Kaliszuk, choć ewidentnie jest w zażyłych stosunkach z Wiktorią Gąsiewską, nie jest jej nowym wybrankiem. Aktorzy razem grają w spektaklu komediowym "Wieczór Panieński Plus". Teraz wszystko jasne!

Jak Kasia Cichopek żyje bez Marcina Hakiela? Zobacz w naszej galerii zdjęć!

Sonda
Lubisz Wiktorię Gąsiewską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE