Wnuczka Katarzyny Dowbor ma już 13 lat!

i

Autor: AKPA/Gałązka

Dowbor pęka z dumy

Wnuczka Katarzyny Dowbor ma już 13 lat! Podobna do babci?

2022-08-16 11:45

Katarzyna Dowbor (63 l.) to jedna z najpopularniejszych twarzy stacji Polsat. Kobieta doczekała się dwóch wnuczek: Janiny (13 l.) i Heleny (4 l.). Starsza z nich niedawno świętowała urodziny. Nie sposób nie zauważyć jej podobieństwa do sławnej babci! Dziewczynka odziedziczyła po niej kolor włosów.

Katarzyna Dowbor (63 l.) to dziennikarka i prowadząca programu "Nasz nowy dom". Prywatnie jest matką Macieja (44 l.), którego doczekała się z  Piotrem Dowborem oraz Marii Dowbor-Baczyńskiej (23 l.), której ojcem jest Jerzy Baczyńskim. Prezenterka spełnia się również w roli babci dwóch dziewczynek: Janiny i Heleny.

Kilka dni temu Janina obchodziła 13. urodziny. Z tej okazji Joanna i Piotr Dowborowie wyprawili nastolatce przyjęcie. Jak możemy zobaczyć na fotografiach, rodzina świętowała w domu w Hiszpanii. Dziewczynka otrzymała pokaźnych rozmiarów tort z motywem popularnego serialu "Stranger things". 

Nasza "mała" córeczka obchodzi dziś ważne urodziny!!! Janeczko! Jesteś naszym wielkim szczęściem! Jesteśmy ogromnie dumni z każdego Twojego sukcesu, ale przede wszystkim z tego, że jesteś cudownym, empatycznym człowiekiem! Kochamy! - napisali dumni rodzice.

W komentarzach posypały się życzenia od fanów oraz przyjaciół państwa Dowborów ze świata show biznesu. Nie zabrakło również wzruszającego komentarza od babci, Katarzyny Dowbor.

Najpiękniejsza, najmądrzejsza, najzdolniejsza i najkochańsza wnusia babci! Janeczko samych sukcesów w muzyce i w szkole! Kocham! - napisała.

Maciej i Joanna Dowborowie chronią prywatność swoich córek. Na zdjęciach, które publikują w mediach społecznościowych, Janina jest odwrócona lub ma na twarzy maseczkę. Nie sposób jednak nie zauważyć podobieństwa do sławnej babci. Dziewczynka odziedziczyła po niej płomiennorude włosy. Poza tym mają te same oczy! 

Wy też widzicie podobieństwo do Katarzyny Dowbor?

Zobaczcie zdjęcia Katarzyny Dowbor oraz jej córki, Marii!

"Nasz nowy dom" bohaterka wyznaje: dzięki Dowbor dostałam nowe życie
Sonda
Lubisz Katarzynę Dowbor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE