Wojciech Sawicki mimo niepełnosprawności nie rezygnuje z seksu. Opowiedział, jak to wygląda u niego

i

Autor: @lifeonwhlz

Wojciech Sawicki mówi, jak pikantny jest seks z osobą niepełnosprawną. Na własnym przykładzie! Wow

2022-01-14 20:00

Wojciech Sawicki (35 l.) wraz z narzeczoną Agatą Tomaszewską po raz kolejny poruszyli w mediach społecznościowych ważny temat dotyczący osób niepełnosprawnych. Wypowiedzieli się na temat ich seksualności. Ich zdaniem niepełnosprawność nie równa się z abstynencją seksualną. Sami są na to doskonałym przykładem.

Kanał "Life On Wheelz" w ciągu ostatnich kilku miesięcy zdobył ogromne zasięgi w mediach społecznościowych. Prowadzi go poruszający się na wózku Wojciech Sawicki wraz z narzeczoną Agatą Tomaszewską. Mężczyzna zmaga się z dystrofią mięśniową Duchenne’a, która znacznie ogranicza możliwość poruszania. Pomimo wielu przeciwności losu, Wojtek odnalazł prawdziwą miłość u boku ukochanej oraz osiągnął spory sukces w social mediach. Na YouTube regularnie publikuje treści związane z funkcjonowaniem na wózku oraz obala mity dotyczący życia osób niepełnosprawnych. Ostatnio w ramach współpracy z popularną siecią prezerwatyw, opowiedział co nieco o własnym życiu erotycznym.

Zobacz: Niepełnosprawny influencer i jego ukochana w intymnej sesji. Wzruszyli nawet Martynę Wojciechowską

Wojciech Sawicki opowiada o seksie z narzeczoną

Aby przełamać seksualne tabu dotyczące osób niepełnosprawnych, Wojciech Sawicki postanowił podzielić się własną historią. Influencer napisał wprost, że lubi uprawiać seks i traktuje go jako dobrą zabawę.

„Lubimy przecierać nowe szlaki i odkłamywać tematykę seksu w związkach interablistycznych. Myślę, że najważniejsza w naszym seksie jest dobra komunikacja, szczere wyrażanie swoich potrzeb, odwaga w eksperymentowaniu oraz przyjazna i wyluzowana atmosfera. W czasie naszych miłosnych igraszek lubimy sobie śmieszkować, po prostu dobrze się bawimy” – pisze na Instagramie.

Jednocześnie zaznaczył, że najważniejsza jest otwartość i chęć wysłuchania potrzeb drugiej osoby.

„Seks to dla nas radość, bliskość i zwykła ludzka potrzeba. Robienie z niej tabu nikomu nie służy, alienuje i szkodzi. Dlatego według nas otwartość jest kluczem do udanego współżycia. Gdy się kochamy, to staramy się znaleźć odpowiedni balans między własnymi potrzebami i oczekiwaniami drugiej strony. Zdrowa, wypracowana w toku intymnych rozmów równowaga sprawia, że nasze seksualne uniesienia są pełne harmonii i przyjemności” – tłumaczy.

Sonda
Obserwujesz w mediach społecznościowych profil @lifeonwhlz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE