Marcin Hakiel

i

Autor: Marcin Hakiel/Instagram Marcin Hakiel

Miłość kwitnie!

Wtulony w nową ukochaną Marcin Hakiel dzieli się ich wspólnym szczęściem. Romantyczne wyznanie

2023-03-02 13:00

Po ciężkim rozwodzie z Katarzyną Cichopek Marcin Hakiel znalazł szczęście w ramionach nowej ukochanej - tajemniczej Dominiki. Tancerz nie pokazuje jej twarzy w mediach społecznościowych, nie oznacza to jednak, że nie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z nową partnerką. Hakiel zamieścił teraz kolejny wpis dedykowany ukochanej Dominice. Ośmielił się też na romantyczne wyznanie.

Marcin Hakiel zdawał się dość ciężko przechodzić rozpad rodziny i 17-letniego związku z Katarzyną Cichopek. Tancerz udzielił nawet wywiadu, w którym zasugerował, że żona go zdradzała. Czas najwidoczniej leczy rany. Katarzyna Cichopek rozpoczęła nowe życie u boku partnera z "Pytania na śniadanie", Macieja Kurzajewskiego i wygląda na to, że ich związek jest bardzo poważny, bo para zdążyła się nawet zaręczyć i wije wspólne gniazdko.

Tymczasem kilka miesięcy po odejściu żony Marcin Hakiel zdaje się układać życie na nowo u boku tajemniczej Dominiki. Ostatnio paparazzi przyłapali zakochanych na wakacjach w Sopocie. Towarzyszyły im córki, które bardzo mocno się zaprzyjaźniły i są dla siebie, jak siostry. O ich wielkiej zażyłości świadczy też fakt, że dziewczynki zaczęły się tak samo ubierać i wyglądają niemal, jak bliźniaczki.

Marcin Hakiel opublikował na swoim profilu na Instagramie najnowsze zdjęcie z ukochaną. Na załączonym kadrze widać, jak zakochani składają sobie płomienny pocałunek. Tancerz zamieścił też wyjątkowo romantyczny komentarz do fotki. 

- Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu - czytamy pod zdjęciem.

Zobaczcie tę fotkę niżej.

Jak rozpoznawać TOKSYCZNYCH ludzi i relacje? Dlaczego komunikacja w związkach z długim stażem KULEJE?

Gabrysia Gargaś i Patryk Janas rozmawiają o związkach i ZŁAMANYCH SERCACH. Posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają