Wyciekły szczegóły tajnej imprezy uczestników Rolnik szuka żony!

i

Autor: AKPA/Niemiec

A to ciekawe!

Wyciekły szczegóły tajnej imprezy uczestników "Rolnik szuka żony"! Mateusz Budych pojawi się w towarzystwie kandydatki Michała?!

2022-12-06 15:16

Dwa razy do roku odbywa się spotkanie kandydatów i kandydatek programu "Rolnik szuka żony", podczas którego uczestnicy mogą nawiązać nowe znajomości. Niektóre z nich kończą się nawet romansami! W tym roku na taką imprezę ma przybyć Mateusz z 9. edycji razem z kandydatką Michała!

Raz na pół roku kilkoro najbardziej zaangażowanych uczestników programu "Rolnik szuka żony" organizuje zlot kandydatów i kandydatek. Miejsce zbiórki to spory pensjonat pod Łodzią z salą bankietową, gdzie można urządzić huczną imprezę. Jak udało nam się dowiedzieć, w tym roku jedną z głównych organizatorek znów jest Agata Rusak, była narzeczona Łukasza Sędrowskiego z 5. edycji "Rolnika". To ona wymyśliła bal w stylu lat 80., który odbędzie się już w ten weekend!

- Zapowiedziało się ponad 50 osób. Trwają narady kto i w co się ubierze, kto będzie sam, a kto w parze. Rozmawiamy o tym na tajnej grupie w mediach społecznościowych, do której dostęp jest bardzo utrudniony - zdradza nam jedna z uczestniczek show. 

Tajna impreza kandydatów "Rolnika". Mateusz przybędzie w towarzystwie kandydatki Michała?!

Na zlocie ma pojawić się Stanisław Pytlarz znany jako "książę z pałacu" i Kamila Boś, "królowa pieczarek". Oboje wystąpili w 8. edycji programu. Swoją obecność potwierdzili też uczestnicy ostatniej, 9. edycji show, a ponieważ są tam aż cztery pary, każdy jest ich ciekaw.

- Chodzą słuchy, że nawet Mateusz Budych spod Poznania spodobał się jednej z kandydatek Michała i oboje zamierzają kontynuować tę obiecująca znajomość i będą z nami - zdradza nasz informator.

Co ciekawe na takich spotkaniach bawią się zgodnie i starzy i młodzi kandydaci z "Rolnika", różnica wieku całkowicie się zaciera. Nikt z rolniczych singli specjalnie nie kryje się też z tym, że na takim wyjeździe pozna kogoś, z kim nawiąże romans albo chociaż porozmawia z osobą, która mu się podoba. Jedno jest pewne - dobrego jedzenia i trunków tam nigdy nie brakuje, więc można z kimś szczerze pogadać na przykład przy kieliszku wina.

To będzie już trzecie, rolnikowe spotkanie, poprzednie odbyło się w czerwcu, krótko po śmierci Krzysztofa Pachuckiego z 8. edycji, który też był na nie zaproszony razem z Bogusią. 

- Nie zapomnieliśmy o nim i minutą ciszy uczciliśmy jego pamięć. Było nam bardzo smutno i poczuliśmy, że jesteśmy jak rodzina - dodaje nasz rozmówca.

Sonda
Oglądałeś 9. sezon "Rolnik szuka żony"?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają