Wydało się, co Kasia Cichopek myśli o nowej partnerce Marcina Hakiela! Wielka klasa

2022-08-10 21:30

Katarzyna Cichopek (40 l.) i Marcin Hakiel (39 l.) to rzadki przykład pary, która potrafi zakończyć wieloletnie małżeństwo z klasą i w dojrzały sposób. Choć na jaw wyszło kilka bolesnych szczegółów, dotyczących ich rozstania, obydwoje starają się przede wszystkim zadbać o dobro wspólnych dzieci - Helenki i Adasia. Tancerz miał już także poznać nową miłość! Udali się na wspólny wyjazd w polskie góry. Co na to Kasia Cichopek? Zareagowała z wielką klasą!

Wydało się, co Kasia Cichopek myśli o nowej partnerce Marcina Hakiela! Wielka klasa

i

Autor: AKPA/Podlewski

Co Katarzyna Cichopek myśli o nowej partnerce byłego męża? Marcin Hakiel podobno znalazł już nową miłość

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czekają na pierwszą rozprawę rozwodową. Choć para starała się oszczędnie komentować koniec swojego wieloletniego małżeństwa, w wywiadzie z Olą Kwaśniewską Marcin Hakiel powiedział, że "Kasia prosiła o więcej wolności, a okazało się, że ta wolność ma imię". Dał więc do zrozumienia, że Kasia Cichopek miała mieć romans. Prezenterkę podejrzewano o relację z kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim - plotek jednak do dziś nie potwierdzono. Obecnie Kasia Cichopek zdaje się koncentrować przede wszystkim na karierze oraz dzieciach.

Razem z Marcinem Hakielem ich dobro postawili na pierwszym miejscu. Jak tancerz układa sobie życie po bolesnym rozstaniu? Podobno ma mieć już nową partnerkę, którą zabrał na wyjazd do wspólnych przyjaciół w Zakopanem. Nową miłość znalazł w...sieci.

Jak donosi teraz osoba związana ze stacją telewizyjną TVP, aktorka cieszy się z nowej relacji niedługo już byłego męża. Jak twierdzi informator, Kasia Cichopek docenia, że nowa partnerka Marcina Hakiela, która miała już poznać ich pociechy - Helenę i Adama - jest dla nich dobra. To się nazywa klasa! Więcej szczegółów poniżej. 

Bardzo cieszy się, że Marcin jest szczęśliwy i że to udziela się dzieciom. Znajomym powiedziała, że życzy mu jak najlepiej, bo widzi, że nowa partnerka jest dobra dla jej dzieci - tak według osoby z bliskiego otoczenia pary, związanej ze stacją telewizyjną TVP, aktorka miała zareagować na doniesienia o nowym związku niedługo już byłego męża. Okazuje się, że Kasia Cichopek zdecydowała się także oddać Marcinowi Hakielowi połowę wspólnego apartamentu. 

Nie każdą kobietę stać na taki gest. To wymaga dojrzałości albo współpracy z doskonałym prawnikiem, a Kasia właśnie tak się zachowała. Wiele osób na jej miejscu poszłoby na wojnę, ale nie ona - dodawał w rozmowie z tygodnikiem "Rewia" informator z TVP. Musimy przyznać, Katarzyna Cichopek pokazała klasę!

Jaki rozmiar stopy ma Kasia Cichopek? Odpowiedź znajdziesz w galerii poniżej.

Przyjaciele z Zakopanego już pogratulowali Marcinowi nowej miłości. Tancerz szykuje się do otwarcia nowej szkoły tańca, siódmej z kolei, a jeszcze w sierpniu planuje zabrać ukochaną do Gdyni, gdzie mieszkają jego rodzice - podawał także tygodnik "Rewia". Życzymy szczęścia!

TAK MIESZKA Dariusz Michalczewski. PIERWSZY RAZ pokazał LUKSUSOWE mieszkanie nad MORZEM
Sonda
Śledzisz rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela?