Zofia Malcolm, córka Moniki Richardson

i

Autor: Marcin Wziontek/SUPER EXPRESS Zofia Malcolm, córka Moniki Richardson

Wyszło na jaw, jakie naprawdę są relacje dzieci Moniki Richardson i jej partnera! Szczęki nam opadły

2021-10-24 8:03

Monika Richardson kilka miesięcy temu rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim. Mimo długoletniego związku i wielu wspólnych wspomnień, słynna para zdecydowała, że każdy idzie w swoją stronę. Dziennikarka znalazła szczęście u boku biznesmena Konrada Wojterkowskiego. Teraz wyszło na jaw, jakie naprawdę są relacje dzieci Moniki Richardson i jej partnera!

Związek Moniki Richardson i Konrada Wojterowskiego nabiera tempa. Zakochani już ze sobą mieszkają! - W tym wieku decyzje podejmuje się dość szybko. Nie będziemy chodzić ze sobą rok i może wtedy razem zamieszkamy. Jak mieliśmy po 20, 30 lat, to mogliśmy takie decyzje podejmować. Teraz jest inaczej - tłumaczył biznesmen (WIĘCEJ O TYM TU). A jak układają się relacje dzieci Moniki Richardson i jej partnera? Wiadomo, że w takich sytuacjach często trudno dwóm stronom znaleźć wspólny język. Nam opadły szczęki, gdy dowiedzieliśmy, jakie naprawdę są stosunki Konrada Wojterowskiego z dziećmi ukochanej. Rąbka tajemnicy uchyliła sama Monika Richardson w rozmowie z portalem Pomponik. Jej słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości. - Dla mnie ważne jest na tym etapie mojego życia jedno: jak mój partner będzie się zachowywał w stosunku do moich dzieci i jaką będą mieli relację. A ponieważ Konrad od początku i z Zośką i z Tomkiem złapał flow, jak to się mówi i rozmawiają o wszystkim, rozmawiają bardzo dużo, to ja już nie mam więcej pytań - ujawniła dziennikarka, która przez lata związana była ze Zbigniewem Zamachowskim. 

NIE PRZEGAP: Partner Moniki Richardson po 40 latach odnalazł brata! Odkrył smutną tajemnicę

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia Moniki Richardson z córką. Dalsza część artykułu znajduje się pod zdjęciami

- Zaakceptowały go jako mojego partnera, człowieka, do którego można przyjść po radę, z którym można porozmawiać na każdy temat, któremu można się wyżalić, ale też z którym można milczeć, bo Konrad nie jest typem faceta, który próbuje wyciągnąć jakieś informacje, czy nalega na tak zwaną poważną rozmowę. To nie jest jego styl i całe szczęście - podkreśliła Monika Richardson, która ma 20-letniego syna - Tomasza i 17-letnią córkę - Zosię.

Sonda
Czy Monika Richardson pasuje do Konrada Wojterkowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE