Zamurowało nas. Tak Urszula wygląda w wieku 62 lat. To naprawdę ona?!

2022-05-21 13:37
Urszula
Autor: Wojtek Rzążewski, Adam Jagielak/Super Express, Piętka Mieszko/Akpa

Urszula Kasprzak, znana na scenie po prostu jako Urszula, to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek ostatnich dziesięcioleci. Takie hity jak "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Na sen" czy "Malinowy król" znają chyba wszyscy. Ostatnio o Urszuli nie jest zbyt głośno, mimo że ciągle jest aktywna zawodowo. Ostatnio w księgarniach pojawiła się też biografia artystki. Nas zamurowało, gdy zobaczyliśmy, jak wygląda Urszula w wieku 62 lat. Zobaczcie naszą niesamowitą galerię.

Wielka kariera Urszuli zaczęła się na początku lat 80., gdy Romuald Lipko zaczął dla niej komponować piosenki. Młodziutka wokalistka występowała razem z Budką Suflera. Co ciekawe, w kapeli Lipki grał wtedy sam Jan Borysewicz, późniejszy lider Lady Pank. Urszula przez lata odnosiła wielkie sukcesy muzyczne, jednak w jej życiu prywatnym rozegrał się prawdziwy dramat.

Śmierć męża Urszuli. Na co chorował Stanisław Zybowski?

Piosenkarka przez jakiś czas związana była z muzykiem znanym m.in. z Maanamu - Pawłem Markowskim. Później związała się z gitarzystą Stanisławem Zybowskim. Para wzięła ślub i tworzyła bardzo szczęśliwe małżeństwo. Niestety mąż Urszuli zachorował na żółtaczkę mechaniczną i zmarł w 2001. Dla piosenkarki był to straszny cios. Później Urszuli udało się ułożyć życie z młodszym od niej o 20 lat menadżerem Tomaszem Kujawskim. Pomiędzy Zybowskim a Kujawskim artystka dostrzega analogię. "Są podobni. Silni, męscy, zdecydowani. Po prostu nie wiązałam się z jakimiś życiowymi niedojdami, tylko z facetami, którzy zawsze brali sprawy w swoje ręce. Takimi, którzy lubią działać, dla których cały czas musi się dziać" - napisała Urszula w biografii.

W naszej galerii prezentujemy, jak przez lata zmieniała się Urszula. Mamy zdjęcia z 26 lat! Ostatnie jest z 2022 roku

Oglądając zdjęcia Urszuli, widać, że się mocno zmieniła. Dziwiliśmy się, że to naprawdę jest ona. Trzeba jednak przyznać, że w nowej wersji Urszula wygląda znakomicie. Trudno uwierzyć w to, że legendarna piosenkarka ma już 62 lata...

CZYTAJ TEŻ: Koleżanki z TVP wygadały się o Cichopek. Nie owijały w bawełnę!

Groby znanych polskich muzyków, cz 2. Kozidrak, Klenczon i gwiazdor Budki Suflera | Niezapomniani
Sonda
Lubisz piosenki Urszuli?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE