Piękna para

Zdrójkowski ze swoją dziewczyną w serialu Polsatu. Kibicowała mu w "Ninja Warrior Polska"

2023-09-15 14:23

Adam Zdrójkowski związany był z Wiktorią Gąsiewską, z którą grał w "Rodzinka.pl". Tymczasem o życiu prywatnym jego brata bliźniaka, Jakuba Zdrójkowskiego (23 l.) nie było wiadomo nic. Teraz już wiadomo, z kim spotyka się Kuba. To młoda aktorka znana z z kilku seriali.

Kuba Zdrójkowski podobnie jak Adam, także jest aktorem. Zagrał m.in. w "Rodzinie zastępczej", "Londyńczykach 2", "Być jak Kazimierz Deyna", "Ojcu Mateuszu", "Barwach szczęścia" i "Kowalscy kontra Kowalscy". W marcu wziął udział w "Ninja Warrior Polska" i przeszedł nawet to eliminacyjny. Teraz postanowił powtórzyć swoją przygodę w show Polsatu. Niestety tor okazał się za trudny i Zdrójkowski wylądował w basenie. Na trybunach kibicowała mu jego dziewczyna, aktorka Justyna Zielska.

20-latka to początkująca aktorka, która na swoim koncie ma już dużą rolę w serialu TVN "Tajemnica zawodowa", gdzie zagrała starszą z córek Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury. Zagrała także w "Ojcu Mateuszu", "Pierwszej miłości", "Koronie Królów" i serialu "Tatuśkowie".

Co ciekawe, Kuba Zdrójkowski dołączył właśnie do obsady serialu „Pierwsza miłość”. Główny wątek jego bohatera splata się z postacią, w którą od kilku lat wciela się jego dziewczyna – Justyna Zielska

Adam Zdrójkowski szczerze o relacjach z bratem. Mieli "ciche dni" przez 8 lat!

Adam Zdrójkowski: Ojciec nie chce być dziadkiem!

Jak dobrze pamiętasz serial "Rodzinka.pl"? Sprawdź się w QUIZIE dla uważnych widzów!

Pytanie 1 z 10
Kim z zawodu był Ludwik?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany