Ula i Zdzisław Sanatorium miłości

i

Autor: facebook Ula i Zdzisław "Sanatorium miłości"

Koniec miłości!

Zdzisław z "Sanatorium miłości" wreszcie zabrał głos na temat rozstania z Ulą. Mówi o długach

2023-07-25 14:59

Ula i Zdzisław z 5. edycji "Sanatorium miłości" od początku poczuli do siebie miętę. Wraz z rozwojem akcji programu, rozwijał się ich związek. Pod koniec sezonu byli już oficjalnie parą, jednak nie wszystko ułożyło się po ich myśli. Wkrótce po zakończeniu show gruchnęła wiadomość, że się rozstali. Powody tej sytuacji wyjaśniła wtedy Urszula, teraz głos postanowił zabrać Zdzisław. Z jego strony sprawa wygląda nieco inaczej.

Urszula Flisek i Zdzisław Wojtaś wydawali się wręcz stworzeni dla siebie. Bohaterów 5. edycji "Sanatorium miłości" szybko połączyło uczucie. Już w trakcie programu widać było, że coś z tego może być. Chętnie spędzali ze sobą czas, trzymali się za ręce nie szczędzili czułości. Zdzisiek już w trakcie trwania programu przyznał też, że chciałby żeby ich relacja przerodziła się w prawdziwy związek - Chciałbym jednego - żeby ta relacja między nami pogłębiała się. Żebyśmy się do siebie jeszcze bardziej zbliżyli, jeszcze bardziej rozumieli, żebyśmy byli razem jak najczęściej - wyznał wtedy przed kamerą. 

I wyglądało na to, że jego marzenie się spełni. Tym bardziej zaskakująca była informacja o tym, że para rozstała się wkrótce po programie. Na początku Ula łagodziła te doniesienia twierdząc, że aby zbudować związek potrzeba czasu, a oni się nie śpieszą. Potem jednak potwierdziła rozstanie, wprost nie zdradziła powodu, ale zasugerowała, ze przyczyną były długi partnera oraz zbyt duża odległość dzieląc ich miejsca zamieszkania - Ula mieszka w Gdańsku, a Zdzisław w Tczewie. 

W ostatnich dniach sprawę postanowił wyjaśnić Zdzisław. Twierdzi on, ze żaden z tych powodów nie był rzeczywistą przyczyną ich rozstania. - Oświadczam, że nie mam żadnych długów. Informacje na ich temat są "wyssane z palca". Owszem, spłacam kredyt, którego miesięczna rata wynosi nieco ponad 90 złotych polskich. I jakoś sobie z tym radzę - powiedział w nagraniu opublikowanym w serwisie YouTube.

Anita z „Sanatorium miłości”: Partner przekręcił mnie na duże pieniądze
Sonda
Wolisz "Sanatorium miłości" czy "Rolnik szuka żony"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany